içinde

Yıldızname Falı

Fal çeşitleri nelerdir, nerede bakılır, nasıl bakılır? en iyi en gerçek çıkan fal hangisidir? kahve, katina, yıldızname, melek, evlilik, yüzük, mum, kemik, bakla, tarot, el, kül, çingene, laro, peri, ateş, su falı çeşitleri.

Bilenen en eski ve en köklü medeniyet Sümerlerdir. Sümerler insanlık tarihindeki birçok buluşun öncüleri olmuş, bununla da kalmamış yaptıkları tüm icraatları kayıt altına alarak günümüze tarihlerini aktarmayı başarmışlardır. Yıldızname Sümerler döneminin en gelişmiş medeniyeti olmuşlardır. Birçok insan topluluğunun ilkel bir yaşam sürdüğü çağda Mezapotamya’nın verimli topraklarında Sümerler bugün bile anlamakta güçlük çektiğimiz bir medeniyet olmayı başarmışlardır.

Yıldızname Falı Sümerler çağının ötesinde bir bilinçle yaşadıkları dönemde başlarını gökyüzüne kaldırıp yıldızlara ve uzaya merak duymuş ve yıldızları gözlemlemişlerdir. Şaşırtıcı bir şekilde daha o çağda gezegen ve yıldızların konum hesaplarını çok küçük yanılma paylarıyla hesaplayabilmişlerdir. Üzerinde yaşadığımız gezegen dışında bugün isimlendirdiğimiz şekliyle Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün gezegenlerini ve Nibiru adında şu an güneş sistemimizde henüz keşfi ispatlanmamış gezegenleri gözlemlemiş ve bu gezegenlere atıflarda bulunmuşlardır.

Geçmişteki birçok uygarlıkta olduğu gibi Sümerlerde bazı gök cisimlerine tapınmış ve bu gezegenleri tanrı olarak nitelendirmişlerdir. Bilim ve mistik inancı harmanlayan Sümerler zaman içerisinde astrolojide o kadar uzmanlaşmışlardır ki çeşitli yıldız ve gök haritaları çıkarmışlar, buna göre tarım ve gündelik hayatlarını düzenleyerek hayatlarını kolaylaştırmışlardır.

Sümerlerin oluşturduğu yıldız haritası bugün kullandığımız yıldızname haritasının temellerini oluşturmuştur. Babilliler’de hayvanların iç organlarıyla fal bakan Haruspex ve gökyüzünü gözlemleyerek gelecek hakkında fikir üreten Horoskop iki farklı âlim sınıfı ortaya çıkmıştı. Yıldızname falının ilk temelleri burada atılmıştır.

Yıldız haritasını kullanarak oluşan yıldızname zamanla bir fal çeşidine dönüşmüş ama esas itibariyle bilimsel bir temele dayandığından; yıldıznameyle bakılan fallar isabetli kehanetler doğurmaya başlamıştır.

İnsanların doğum zamanları ve doğdukları zaman diliminde gezegenlerin bulunduğu konumlar kişi üzerinde şaşmaz etkiler yaratmaktadır. Kişinin yıldız haritası sağlam bir şekilde oluşturulup yorumlanabilirse kişinin geleceği hakkında önemli saptamalar yapılması mümkündür. O yüzden yıldızname falı, diğer fallara göre hem bilimi hem de mistisizm içinde barındıran tek fal çeşididir.

Yıldızname yalnızca geleceği görmemize yaramaz; kötü şeyleri düzeltme ve onarma amacıyla da kullanılır.

Yıldıznamenin ilk gelişmiş metodu Peygamber soyundan gelen İmamı Cafer Hazretlerinin nutuk ilminden doğan bir yöntemle ortaya çıkmıştır. Bu sebeple yıldıznameye bakılırken duayla açılış yapılır ve yine duayla kapanış yapılır.

Yıldızname Nasıl Bakılır:

Yıldızname falına, yıldız haritası aracılığı ile bakılır. Yıldız haritası fal baktıracak kişinin doğum bilgileri kullanılarak hazırlanır ve 12 ay, 7 gezegen ve 12 burç temel alınarak kişinin doğum günleri bu haritada konumlandırılır.

Yıldızname falında yıldız haritası 12 temel bölüme ayrılır. Esasında bu 12 bölüm bir yıl içerisinde bulunan 12 aydır. Bu 12 ayın her biri bir burcu kapsar. Her ayın kendine özgü bir burcu vardır ve burçların her biri kendi içinde kendine has özellikler taşır.

Kişinin doğum zamanı hesaplanarak bu aylardan birinde yer alan burç üzerinde konumlandırılır. Bu burç kişinin özburcudur ve kişinin genel özelliklerini, duygusal yapılarını ve karar alma mekanizmalarının sırlarını barındırır. Kişinim doğum anında güneşin yükseldiği burcu ise kişinin yükselen burcudur ve kişinin yükselen burcu onun hayatındaki değişkenlerin tespitinde kullanılır.

Yıldızname falına bakılırken yıldız haritasında kişinin özburcu ve yükselen burcu belirlendikten sonra sırada kişinin zodyakını tespit etmek kalır. Her kişinin sahip olduğu bir zodyakı vardır. Zodyak kişinin o an içinde bulunduğu duruma etki eden ateş, toprak, hava ve su elementlerinden oluşur. Bu dört element burç sahibinin hangi zaman dilimlerinde nelerle karşılaşacağı, nasıl bir durum içerisinde olacağı konusunda fikir verir.

Yıldızname falında kullanılan yıldız haritasında konumlandırılan gezegenlerin makro boyuttaki hareketleri, kişinin doğum zamanına bağlı olarak kişiler üzerinde mikro etkiler yaratır. Bu mikro etkiler doğru hesaplandığında kişinin gelecekte nasıl eylemlerde bulunması gerektiği ve yapacakları eylemlerin nasıl sonuçlanacağını rahatlıkla tespit edilebilir.

Yıldızname falına birçok konuda baktırmak mümkündür. Bu fal türü kişinin genel hayatı hakkında birçok soruya cevap bulabileceği bir fal çeşididir. İş hayatı, aşk hayatı evlilik, yolculuk ve gelecek hakkında atılacak adımlar hakkında birçok konuda soruları cevaplar.

Yıldızname falı genel olarak bir çeşit kılavuz olarak kullanılır. Kişinin yapacağı eylemlerin ilerde ne gibi sonuçlar doğuracağı konusunda uyarılarda bulanarak ilerde gerçekleşecek olan kötü sonuçlardan sakınmayı sağlar. Aynı zamanda yıldızname falı belanın def edilmesi ve nazar konularında da yardımcı bir fal çeşididir.

Online Yıldız Falına Nasıl Bakılır:

Yıldızname falına online olarak telefonda fal uygulamasıyla canlı olarak gerçek bir falcıya baktırılabilinir.

Günümüz yüzyılında teknolojideki ilerlemenin bir sonucu olarak birçok aktivite uzaktan internet ve telefon üzerinde gerçekleştirilebilmektedir. Tıpkı birebir fal baktırmak gibi online fal baktırmakta aynı deneyim hazzını ve sonucu sunmayı garanti eder.

Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal baktırmak kişilere birçok kolaylık sağlar. Günümüzde insanların içinde bulunduğu tempolu yaşam ve yoğun çalışma saatleri kişilerin özel hayatları kısıtlamaktadır. Birçok insan fal baktırmaya zaman bulamamakta, herhangi bir fal cafe ye gidecek zamanı kendine yaratamamaktadır. Online fal cafe ler bu konu da kişilere günün 24 saati evden fallarına baktırma imkânı sunar.

Alanında uzmanlaşmış telefon fal cafe ve nar fal gibi fal merkezleri günün 24 saati haftanın yedi günü telefonda fal baktırma imkânı sunar. Online fal yüz yüze fal bakma tecrübesiyle aynı sonuçları verir. Yıldızname falına telefon da fal uygulamasıyla tıpkı yüz yüze olduğu şekliyle bakılır. Aradaki tek fark fal bakımcısının size bu hizmeti telefon üzerinden vermesidir.

Telefon fal cafe gibi işletmeler haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati kesintisiz fal hizmeti vermekte böylece fal baktırmak isteyen kişiler istedikleri saat ve günde evlerinden rahatça fal baktırma şansı yakalamaktadırlar. Alanında uzman ve Türkiye’nin bir numaralı online fal bilim merkezi olan Telefon fal cafe kalabalık bir santral ekibiyle haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati kesintisiz hizmet vermekte; aklınıza takılan her soruyu cevaplamakta ve sizi ihtiyacınıza uygun fal bakımcısına yönlendirmektedir. Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesinin sonucu olarak birçok şey artık uzaktan yapılabilmektedir. Günümüz koşullarında insanların yoğun ve tempolu iş hayatları birçok insanın zaman sıkıntısı yaşamasına neden olmaktadır. Çoğu zaman dışarı çıkmaya zaman bulamayan insanlar, fal baktırmaya da zaman bulamamaktadır. Online fal hizmeti bu konuda kişilere kolaylık sağlar.

Telefon fal cafe 90’ın üzerinde falcı ve medyumuyla haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati kalabalık bir santral ekibinin yönlendirmesi ve sorularınızı cevaplamasıyla kesintisiz fal hizmeti sunar.

849 Yorum

Yorum Bırakın
 1. Sakarya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

  • Türkiye’nin Her yerinden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. 60+ Fal çeşidi ve 40+ Falcı seçeneğiyle sizlere Sesli veya görüntülü de hizmet veriyoruz.

 2. Bilecik merkezden ben Harun Kol. Selamın aleyküm web siten inanki çok iyi, teraziye tıkladım 19-12-2022 21:07:32

 3. Gaziantep tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 4. Samsun tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 5. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Sakarya olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 6. Denizli tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 7. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi İstanbul olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 8. Bolu merkezden ben İlknur. Merhaba herkese siten inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 31-12-2022 14:35:26

 9. Afyon tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 10. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kırıkkale olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 11. Ankara merkezden ben Sumru Ağıryürüyen. Merhabalar paylaşım vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 02-01-2023 10:25:21

 12. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Erzurum olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 13. Balıkesir tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 14. Kocaeli merkezden ben Nezih. selam arkadaşlar paylaşımın valla hayran edici, facebookta paylaştım 13-01-2023 15:50:36

 15. Siirt tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 16. İzmir merkezden ben Berfin Can. Selam herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-01-2023 13:58:05

 17. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Muğla olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 18. Karabük merkezden ben Ömer. Selam herkese sayfan gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-01-2023 13:22:53

 19. Tekirdağ merkezden ben Seda. Selam herkese sayfa vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2023 09:31:42

 20. Sakarya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 21. Yozgat tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 22. Muş tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 23. Erzurum merkezden ben Selahattin Özdem. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 22-01-2023 02:22:39

 24. Kırklareli merkezden ben Birsen. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 22-01-2023 09:39:19

 25. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Siirt olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 26. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Burdur olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 27. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Sinop olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 28. Nevşehir merkezden ben Berfin. Selam bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 21-02-2023 12:11:40

 29. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bursa olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 30. Konya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 31. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Erzurum olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 32. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kırşehir olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 33. Kırklareli tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 34. Adıyaman tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 35. Bingöl tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 36. Siirt tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 37. Manisa tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 38. Burdur tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 39. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selamlar web siten inanılmaz mükemmel, tebrikler 10-03-2023 13:33:12

 40. Adıyaman merkezden ben Sezgi. Selam herkese siten süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 11-03-2023 09:01:54

 41. Siirt merkezden ben Fevzi Fırat. Selam herkese web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 12-03-2023 13:22:56

 42. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kırklareli olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 43. Kocaeli tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 44. Kırıkkale merkezden ben David Bowie. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 15-03-2023 01:16:47

 45. Sakarya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 46. Bilecik merkezden ben Musa Eroğlu. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, tebrikler 15-03-2023 03:00:47

 47. Hatay tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 48. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Aydın olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 49. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Ardahan olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 50. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Iğdır olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 51. Mardin tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 52. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Uşak olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 53. Kayseri tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 54. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Hatay olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 55. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Düzce olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 56. Muş tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 57. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kastamonu olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 58. Çankırı merkezden ben Hande. Selam bu web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 05-04-2023 03:36:15

 59. Hakkari tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 60. Kars tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 61. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Batman olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 62. Gümüşhane tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 63. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Niğde olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 64. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Eskişehir olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 65. Artvin merkezden ben Aykan. selam arkadaşlar web sitesi valla dikkat çekici, şukuladım 13-04-2023 17:41:48

 66. Erzincan tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 67. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kahramanmaraş olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 68. Çankırı tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 69. Elazığ merkezden ben Güldehen. Selam herkese siten gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 18-04-2023 06:31:58

 70. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Konya olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 71. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi İzmir olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 72. Sakarya merkezden ben Rübabe Muradova. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-04-2023 19:21:45

 73. Bolu merkezden ben Ercan Turgut. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha iyi, saolun 19-04-2023 23:01:09

 74. Sakarya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 75. Artvin merkezden ben Cem Karacalı. Selam herkese paylaşımın vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-04-2023 02:57:34

 76. Siirt tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 77. Kırşehir tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 78. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Ordu olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 79. Karabük tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 80. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Zonguldak olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 81. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kütahya olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 82. Giresun merkezden ben Serdar. Selamlar web siten inanki hayran edici, facebookta paylaştım 06-05-2023 15:35:16

 83. Manisa merkezden ben Selçuk. Selam herkese siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-05-2023 09:47:22

 84. Konya merkezden ben Senem. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 11-05-2023 20:13:25

 85. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Artvin olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 86. Erzurum tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 87. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Elazığ olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 88. Ağrı tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 89. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bingöl olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 90. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Adıyaman olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 91. Şanlıurfa tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 92. Karaman tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yıldızname Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 93. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Düzce olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…