Biz Kimiz? Nasıl Başladık? Nasıl En iyi Olduk?

Fal baktırmanın yeni yeni yayılmaya başladığı zamanların öncesinde vizyoner bir ekip tarafından kurulmuş olan Ankara Fal Cafe, sektörde ilham alınan bir girişim olmuştur. Kuruluşundan itibaren dinamik şekilde büyümeye devam ederek günümüzde en büyük fal ve astroloji merkezlerinden biri haline gelmiştir.

Bir falcının yalnızca hislerinin kuvvetli olması yeterli değildir. Bunun yanında fal bakarken kullanılan materyaller ve fal çeşitleri üzerine alınmış eğitimlerle birlikte yürütülmesi gereken önemli bir iştir. Fal baktırdığımızda geçmişten getirdiklerimizin geleceğimizi nasıl şekillendirdiğini öğrenmek isteriz. Ayrıca falcımızdan da doğruluğu yüksek tahminler ve tavsiyeler dinlemek isteriz. Dolayısıyla aldığımız fal seansı hayatımızda büyük bir etkiye sahiptir. Bu sebepler bizi alanında en iyi falcılarla çalışmaya itmiştir. Uzman falcılarımızı seçerken titiz bir işletme anlayışıyla hareket ederek en iyiyi sizlere sunma peşindeyiz. Ankara Fal Cafe, Turuncufal Cafe işbirliğiyle birlikte özgün ve alanında biricik bir hizmet anlayışı benimsemektedir.

Tasarımı da ünlü medyumlardan aldığımız fikirlerle şekillenmiş Turuncufal Cafe’nin mekanına uğradığınızda hem kafemizde lezzetli içecek ve yiyeceklerimizi tadarak keyifli vakitler geçirebilir hem de 50’nin üzerinde uzman falcımızla eşsiz bir fal deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca Ankara Fal Cafe’nin online fal hizmetinden de faydalandığınızda edindiğiniz kaliteli deneyim sayesinde daimi misafirlerimiz arasında olacaksınız.