içinde ,

Katina Falı

Katina Aşk falı nedir nasıl bakılır nerede bakılır kim bakar? Online telefonda gerçek kesin çıkan Katina aşk falı
Katina Aşk Falı

Katina falı; adını antik Roma döneminde, bugün Türkiye sınırlarında olan İzmir’de yaşamış Madam Katina’dan alır. Kuşkusuz tüm fallar içerisinde en gizemli ve şöhretli tarihe sahip olan fal katina falı olmaktadır.

Katina Falının Tarihçesi:

Katina falının ortaya çıkışı tam anlamıyla sırlarla dolu bir gizim olsa da, Antik Roma’dan bu yana dilden dile aktarılan tarihi bazı ipuçları vermeye devam etmektedir.

Madam Katina, İzmirli zengin bir tüccarın kendisinden yaşça çok genç olan eşiyken, zengin tüccarın gizemli şekilde ortadan kaybolmasıyla ortaya çıkacak olaylar zincirinden sonra Katina falının oluşum süreci başlayacaktır.

Bayan Katina’nın eşinin ortadan kaybolmasından sonra dedikodular başlar. Dönemin koşullarını düşününce cadılık, büyücülük gibi mistik konuların birer tabu olduğu dönemde, kadınların ikinci sınıf varlıklar olarak görüldüğü de göz önüne alınırsa Katina bir anda cadılık suçlamalarıyla anılmaya başlar. Çevre halkı Bayan Katina’yı kocasını öldürmekle suçlar. Hemen cadılıkla suçlanan ve apar topar yapılan bir mahkemeyle yargılanan Katina Önce asılır, akabinde de yakılar hayatı sonlandırılır.

Madam Katina’nın içinde yaşadığı tarih Antik Roma’nın paganizmden Hıristiyanlığa geçiş sürecine rastlar. Bu süreç oldukça uzun ve kanlı bir dönem olmuştur. Yeni bir dine (inanca) geçiş süreci tarihin bu en büyük imparatorluğundan biri Olan Roma’da birçok insanın hayatına mal olmuştur.

Bu kanlı sürecin kurbanı olmadan önce Madam Katina, kocası kaybolduğu günlerde tablolar çizmeye başlamıştır. Daha önce hiç resim eğitimi almayan ve hiç resim çizmemiş olan bu gizemli kadının birden bire neden bu tabloları çizmeye başlamış olduğu tam anlamıyla bir gizemdir. Bayan Katina öldürülmeden önce, kocasını öldürmediğini onun hala yaşadığını ve kayboluşundaki gizemin çizdiği tablolarda gizli olduğunu savunmuştur. Asılmadan önce ise son sözlerinin kocasını çok sevdiği ve hala hayatta olduğu yönünde olduğu rivayet edilir.

Bayan Katina’nın katledildiği gün tablolar birden ortadan kaybolur. Resimleri kimin çaldığı gizemini korurken, o resim ve sembollerin günümüze nasıl geldiği hakkında birçok rivayet ortaya atılmıştır.

Bir rivayete göre, Bayan Katina’nın kaybolan eşinin yakın arkadaşı bir papazdır ve tüccarın kayboluşunun ardından birçok kez Baya Katina’yı ziyaret etmiş ve bu sırada resimleri kartlara kopyaladığı yönündedir.

Bugün Katina falının aşk falı olarak bilinmesi çok manidardır. Ortada kaybolan bir eş ve onu sevdiğini söyleyerek ölen bir kadın vardır.

Katina Falına Nasıl Bakılır:

Katina falında kullanılan deste 65 karttan oluşur ve temelde tarota benzer ama gerek sembol ve resimler gerekse açılış bakımından büyük farklılıklar içerir.

Katina falına temel olarak Kelt açılımıyla bakılır. Kelt açılımı klasik tarotta sıkça kullanılan bir açılım şeklidir. Öncelikle kelt açılımı nasıl yapılır ona bakmak gerekir. Bu açılımda 10 kart kullanılır. Kişi tarafından seçilen beş kart haç şeklinde dizilir ve medyum ya da falcının seçtiği altıncı bir kart merkezdeki kartın üzerine çapraz olarak açılır. Son olarak haç şeklinde açılan kartların sol tarafına tamamen medyum tarafından seçilen 4 kart daha açılır.

Kelt açılımı tarotta olduğu gibi yapılıyor olsa da arada ki fark, Katina kartlarında yer alan element kartlarıdır ve açılım sırasında element kartları ayrılır. Bu kartlar açılım sırasında farklı şekilde kullanılıp yorumlanır.

Katina falında35 kart sembol kartları olarak adlandırılır. Bu kartlardan mag, insan ve at kartları kişinin yaşamı hakkında ipuçları verir. Bu kartlar aracılığı ile kişinin atacağı adımların geleceğinde nasıl sonuçlar doğuracağı yorumlanır. Ayrıca bu sembol kartlardan en önemli olanları; deve, mektup, Nil Nehri, fareler ve kız çocuğu kartlarıdır.

Mektup kartı gelecekte olan iyi ya da kötü haberlerin havadisini verirken, fareler kartı kişinin yakınlarındaki kişiler ve onların kişi üzerindeki eylemlerini sembolize eder.

Her falda olduğu gibi Katina falında da kartlar yalnızca sembol anlamlarıyla yorumlanmazlar. Fala bakan medyumun durugörüsü kartları yeri geldiğinde farklı anlamlarla da yorumlamasını sağlar.

Katina falı üç ayrı bölümden oluşur ve üç kısım olarak bakılır.

 1. YAŞAM AÇILIMI: Genel soruların sorulduğu bölümdür. Bu bölümde kişi hayatındaki gelişmeler ve gelecek ile ilgili her soruyu sorabilir. Bu bölümde işlem 10 kart açılarak yapılır.

2.İLİŞKİ AÇILIMI: Bu bölümde iki kişi arasındaki özel ilişki durumuna bakılır. Aşk ilişkisinin genel boyutları bu kısımda değerlendirilir. Bu bölümde 7 kart açılır.

3.KARAR AÇILIMI: Bu kısım seçeneklerin değerlendirildi ve en doğru kararın hangisi olduğunun öğrenileceği kısımdır. Birden fazla seçenek arasında kalınmışsa bu kısımda tüm seçenekler değerlendirilir ve sonuçları hakkında bilgi alınır. 7 kart açılarak bakılır. Ayrıca tüm falın kaderini belirlemek için başta ayrılan ana kart bu bölümün sonunda açılır.

Katina falına genel olarak aşk ve evlilik konularında bakılır. Günümüzdeki en popüler fallardan biridir.

Online Katina Falına Nasıl Bakılır:

Diğer tüm fallarda olduğu gibi katina falına da online fal olarak telefenda fal uygulamasıyla bakılabilmektedir. Online fal olarak hizmet veren ve alanında uzmanlaşmış turuncu fal cafe ve nar fal gibi işletmeler 90’ın üzerinde falcısıyla bu konuda sizleri uzaktan fal deneyimine davet etmektedir.

Online fal yüz yüze fal bakma tecrübesiyle aynı sonuçları verir. Katina falına telefon da fal uygulamasıyla tıpkı yüz yüze olduğu şekliyle bakılır. Aradaki tek fark fal bakımcısının size bu hizmeti telefon üzerinden vermesidir.

Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesinin sonucu olarak birçok şey artık uzaktan yapılabilmektedir. Günümüz koşullarında insanların yoğun ve tempolu iş hayatları birçok insanın zaman sıkıntısı yaşamasına neden olmaktadır. Çoğu zaman dışarı çıkmaya zaman bulamayan insanlar, fal baktırmaya da zaman bulamamaktadır. Online fal hizmeti bu konuda kişilere kolaylık sağlar.

Turuncu fal cafe gibi işletmeler haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati kesintisiz fal hizmeti vermekte böylece fal baktırmak isteyen kişiler istedikleri saat ve günde evlerinden rahatça fal baktırma şansı yakalamaktadırlar. Alanında uzman ve Türkiye’nin bir numaralı online fal bilim merkezi olan turuncu fal cafe kalabalık bir santral ekibiyle haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati kesintisiz hizmet vermekte; aklınıza takılan her soruyu cevaplamakta ve sizi ihtiyacınıza uygun fal bakımcısına yönlendirmektedir.

Katina falına online telefonda fal uygulamasıyla baktırırken bilmeniz gereken şey, falınıza gerçek bir falcının baktığıdır. Burada falınıza bakan bir bilgisayar programı değil gerçek bir falcıdır. Online fal baktırırken yüz yüze falınıza bakılıyormuş gibi bir deneyim yaşarsınız; üstelik bunu evinizin konforlu alanından çıkmadan yapma imkânı bulursunuz.

1.143 Yorum

Yorum Bırakın
 1. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Niğde olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 2. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Şırnak olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 3. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bursa olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 4. Zonguldak tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 5. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Sivas olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 6. Karaman merkezden ben Sezin. Selam herkese paylaşımınız harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 28-12-2022 14:39:54

 7. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Şırnak olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 8. Şırnak merkezden ben Dilber Ay. selamun aleyküm siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-01-2023 12:13:13

 9. Osmaniye tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 10. Adana tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 11. Gaziantep merkezden ben Ülkühan. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok iyi, şukuladım 10-01-2023 14:49:49

 12. Erzincan tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 13. Rize merkezden ben Semiha Yank. selamun aleyküm sayfan inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2023 09:43:40

 14. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Sivas olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 15. Sivas tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 16. Şırnak tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 17. Erzincan tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 18. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Karaman olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 19. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Sinop olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 20. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Gaziantep olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 21. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Ankara olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 22. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Konya olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 23. Osmaniye tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 24. Kocaeli tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 25. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Tekirdağ olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 26. Erzurum tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 27. Erzincan merkezden ben Deniz. Selamlar sayfan inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-03-2023 16:03:43

 28. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Mardin olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 29. Ordu tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 30. Ardahan merkezden ben Salih. Selamlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 12-03-2023 05:57:00

 31. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Uşak olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 32. Karaman tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 33. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Ankara olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 34. Kırklareli merkezden ben Selda. Selamın aleyküm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 19-03-2023 17:01:02

 35. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bartın olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 36. Sivas merkezden ben Ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-03-2023 17:53:26

 37. Kayseri tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 38. Sinop tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 39. Kırklareli merkezden ben Candan Erçetin. Slm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-03-2023 19:01:09

 40. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Diyarbakır olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 41. Eskişehir tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 42. Uşak tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 43. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Mardin olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 44. Şanlıurfa merkezden ben Mithat Körler. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 07-04-2023 14:04:59

 45. Balıkesir tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 46. Elazığ tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 47. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Osmaniye olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 48. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Diyarbakır olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 49. Manisa merkezden ben Mustafa. Slm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-04-2023 17:39:51

 50. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Zonguldak olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 51. Erzurum merkezden ben Seden Gür. Mrb sayfa yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 03-05-2023 20:06:34

 52. Isparta merkezden ben Serdar. Selamlar web siten cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 05-05-2023 03:48:34

 53. Şırnak tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 54. Giresun tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 55. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kayseri olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 56. Edirne merkezden ben Nazan Şor. selam arkadaşlar siten cidden çok iyi, facebookta paylaştım 16-05-2023 09:25:05

 57. Afyon tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 58. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Gümüşhane olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 59. Malatya merkezden ben Fatma Esin. Merhaba paylaşımınız inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 29-05-2023 05:24:21

 60. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Elazığ olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 61. İstanbul tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 62. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Çorum olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 63. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Samsun olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 64. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Trabzon olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 65. Kocaeli merkezden ben Gülhanım. Selam sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 05-06-2023 13:21:09

 66. Trabzon merkezden ben Berfin. Selam web siteniz valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-06-2023 07:53:03

 67. Ardahan tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 68. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bitlis olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 69. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Balıkesir olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 70. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Çankırı olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 71. Muğla merkezden ben İlknur. Merhaba paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-06-2023 05:04:57

 72. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Gümüşhane olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 73. Sinop tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 74. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Sakarya olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 75. Kilis tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 76. Düzce tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 77. Manisa tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 78. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bilecik olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 79. Bayburt merkezden ben Sait Uçar. Merhaba paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 04-07-2023 00:03:13

 80. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Sivas olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 81. Giresun tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 82. Diyarbakır tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 83. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi İzmir olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 84. Muş merkezden ben Diana. Selam herkese paylaşımın inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-07-2023 17:02:09

 85. Denizli merkezden ben Seyfi. Selamlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 28-07-2023 06:11:14

 86. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bartın olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 87. Yalova tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 88. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Şanlıurfa olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 89. Bolu tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Katina Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 90. Adıyaman merkezden ben Sinan. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 04-08-2023 12:01:24