içinde

Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir

Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir? Fal, Tarot, Kahve falı nasıl bakılır? Laro, çingene, peri, melek tarotu baktır? Doğum haritası baktır, Yıldız Falı bak Ve yıldızname nedir?

Fal Bakma ve Türleri Nelerdir? Fal merkezimizde dünyanın neresinde olursanız olun görüntülü fal bakma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Online fal bakımı yapılırken dilerseniz görüntülü dilerseniz de sesli fal bakımı imkanı mevcut. Peki, nedir bu görüntülü fal bakma?

Fal, kadim zamanlardan günümüze ulaşan mistik bir gelenektir. Eski zamanlarda yaşayan atalarımız gelecekte neler olacağını merak etmişlerdir. Kendilerinden önceki insanların neler yaptığını bilmek istemişlerdir. Bunlardan haberdar olabilmek için çok çeşitli teknikler kullanmışlardır. Günümüze ulaşanlar da vardır. Hiç haberimiz olmayan fal çeşitleri de mevcuttur.

Eski zamanlarda büyük kararlar alınmadan önce fal bakılırdı. Sarayların falcıları yani kahinleri vardı. Devlet işlerinde kararlar alınmadan önce kahinlere gidilir ve sonuçlarının neler olacağı sorulurdu. Alınan cevaplara göre yön belirlenirdi.

Özellikle savaşlar öncesi kahinlerin görüşlerine fazlasıyla ilgi gösterilirdi. Saray falcısı yani kahin savaşın sonucu ve gidişatı hakkında öngörülerini devlet adamlarına sunardı.

Peki, fal sadece bunun için mi kullanılırdı? Cevabımız: Tabii ki hayır! Şimdiki zamanda olduğu gibi geçmiş zamanda da günlük yaşam vardır. Ticaret vardı. İnsanlar aşık olurdu. Sevenler, sevdiklerine kavuşurdu. Kavuşamayanlar da vardı. Yolculuğa çıkacak olanlar vardı. İşte, tüm bunların sonuçlarını önceden bilmek isteyen insanoğlu her zaman vardı. Var olmaya da devam edecek.

Yıldızların hareketleri baz alınarak gelecekte neler olacağını bilmek istediler. Bunun üzerine yapılan çalışmalarla Astroloji biliminin doğmasına ve gelişmesine katkı sağladılar. Doğduğumuz zamandaki yıldızların durduğu pozisyonlara bakarak ileride neler yaşayacağımızı tahmin etmeye çalıştılar. 

Fal, yıllar boyunca gelişti. Çok çeşitli teknikler ortaya çıktı. Bilinen ve günümüze kadar devam eden fallar arasında; ateş falı, su falı, yıldızname, doğum haritası analizi, kül falı, kum falı gibi fallar vardır. Hepimiz bildiği kahve falının Osmanlı sarayında ortaya çıktığını biliyor musunuz? Türk kahvesinin cariyeler tarafından içildikten sonra fincanların kapatılmasıyla kahve falı bulundu. Tüm dünyaya bu şekilde yayıldı. Benzeri olan çay falı vardır. Çin’de ortaya çıkmış ve dünyaya yayılmıştır. 

Gelelim görüntülü fal bakma durumuna

Günümüzde teknolojinin nerelere geldiğini hepimiz biliyoruz. İstediğimiz bir kişi ile istediğimiz zaman konuşabiliyoruz. Aynı şekilde yine istediğimiz yerden bir telefon uzaktaki gerçek falcıdan fal hizmeti alabiliyoruz. Buna online fal diyoruz. Online fal hizmetini görüntülü ve sesli olarak alabilirsiniz. Bunun için iletişim numaralarımızdan bizi arayarak görüntülü fal baktırabilirsiniz. 

3.211 Yorum

Yorum Bırakın
 1. Iğdır merkezden ben Koray. selam arkadaşlar sayfan inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-12-2022 10:23:32

 2. Aksaray merkezden ben Muhlis. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 16-12-2022 21:58:44

 3. Kahramanmaraş merkezden ben Derviş. Selamlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-12-2022 12:48:39

 4. Bolu tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 5. Kilis merkezden ben Dalida. Selamın aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-12-2022 17:19:02

 6. Malatya merkezden ben Hüseyin. Selam herkese paylaşımın valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 21-12-2022 05:18:43

 7. Herkese Selamlar. Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Karabük olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 8. Adana tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 9. Elazığ tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 10. Düzce tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 11. Erzurum tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 12. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Uşak olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 13. Amasya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 14. Herkese Selamlar. Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Adıyaman olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 15. Mersin tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 16. Gümüşhane merkezden ben Jale. Selamın aleyküm web sitesi valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-12-2022 22:08:16

 17. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bayburt olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 18. Gaziantep merkezden ben İlknur. Mrb paylaşım gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-12-2022 22:22:26

 19. İstanbul tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 20. Siirt tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 21. Iğdır merkezden ben Emre Saltuk. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-12-2022 00:14:13

 22. Herkese Selamlar. Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Aydın olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 23. Herkese Selamlar. Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Hatay olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 24. Antalya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 25. Kırklareli merkezden ben Nafiye. Mrb siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-12-2022 09:27:34

 26. Sinop tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 27. Herkese Selamlar. Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Hakkari olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 28. Herkese Selamlar. Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Aydın olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 29. Düzce merkezden ben Muammer Hayri. Merhaba herkese web siteniz inan ki hoşuma gitti, şukuladım 29-12-2022 23:26:31

 30. Herkese Selamlar. Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Burdur olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 31. Herkese Selamlar. Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Iğdır olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 32. Herkese Selamlar. Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bursa olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 33. Çorum tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 34. Kırıkkale tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 35. Ağrı merkezden ben Güher. Merhabalar bu web sitesi inan ki çok iyi, şukuladım 02-01-2023 16:29:31

 36. Zonguldak merkezden ben Rana Alagöz. Selamlar siten vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-01-2023 19:58:33

 37. Bolu tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 38. Erzurum tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 39. Trabzon tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 40. Kocaeli tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 41. Tekirdağ merkezden ben Emel Say. Mrb bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 05-01-2023 17:34:25

 42. Herkese Selamlar. Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Antalya olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 43. Düzce tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 44. Eskişehir tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 45. Erzincan tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 46. Bilecik merkezden ben Selma. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, şukuladım 06-01-2023 13:50:26

 47. Herkese Selamlar. Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi İzmir olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 48. Van tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 49. Burdur merkezden ben Gül Erda. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 09-01-2023 19:33:23

 50. Herkese Selamlar. Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Ankara olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 51. Ankara merkezden ben Umut. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 09-01-2023 23:22:42

 52. İstanbul tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 53. Herkese Selamlar. Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Burdur olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 54. Mardin merkezden ben Mehtap. Mrb paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 11-01-2023 23:42:14

 55. Karaman tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 56. Edirne merkezden ben Osman Turgut. Selam paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 12-01-2023 10:00:08

 57. Isparta merkezden ben Elif. Merhabalar web siten inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 14-01-2023 03:52:08

 58. Ankara tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 59. Herkese Selamlar. Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Sakarya olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 60. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Niğde olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 61. Iğdır tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 62. Ankara merkezden ben Sami. Merhabalar sayfan yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 22-01-2023 09:42:57

 63. Sakarya merkezden ben Şule Mine. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 22-01-2023 11:16:11

 64. Sivas tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 65. Adıyaman tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 66. İstanbul tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 67. Kütahya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 68. Mardin merkezden ben Harun. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 25-01-2023 22:30:41

 69. Aksaray tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 70. Kırıkkale tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 71. Herkese Selamlar. Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Karabük olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 72. Şırnak tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 73. Aydın tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 74. Aksaray merkezden ben David Bowie. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 01-02-2023 00:29:08

 75. Gaziantep tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 76. Kırşehir merkezden ben Nuran. Merhaba herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 04-02-2023 10:29:14

 77. Iğdır tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 78. Herkese Selamlar. Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bartın olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 79. Konya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Fal Bakma Çeşitleri ve Türleri Nelerdir yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 80. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Tunceli olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…