içinde

Medyum Mavi

Medyum Mavikimdir ? Hangi Fallara bakar? Tarot falı mı? Peri Tarotu Falı mı? Yoksa Durugörü mü bakıyor? Kahve Falı veya Aşk falı bakıyor mu? Merak ettiniz her şeyi cevaplıyoruz.

Adı : Medyum Mavi

Lakabı : Yok

Memleketi : Aydın

Yaşı : 29

Tecrübesi : 11 YIL

İlgi Alanı : Tarot falı, Aşk Falı Melek Tarotu Falı ve Peri Tarotu

Hobileri : Kitap Okumak, Su sporları ve Rüya tabirleri

Çalıştığı Yer : Telefon Fal ve Fal Santrali

Henüz sadece 29 yaşında olan ve adından Medyum olarak bahsettirmeyi başarmış nadir isimlerden birisi de Mavi Hanımdır.
Baktığı her falın ve verdiği her tarihin tutmasıyla sevenleri çok kısa zamanda artmıştır. 11 senedir fal bakmaktadır anneannesi Yunan adalarından göçmüştür ama kendisi ve büyük ailesi Aydın’da yaşamaktadır. Fal bakma yeteceğini çocuk yaşlarda gördüğü rüyaların çıkmasıyla fark etmiştir. Daha sonra yavaş yavaş bu alanda kendini geliştirmiş ve iddialı bir medyum olarak bu işi yapmaya başlamıştır. 

Medyum Mavi Tarot falı, Aşk Falı Melek Tarotu Falı ve Peri Tarotu Falı falcısı

Neden Online Fal ?

Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması üzerinden size uygun bir falcıya bağlanın. Online olarak Evlilik Falı, Katina falı, Tarot falı, Ateş falı, Aşk Falı, Su Falı, Mum Falı, Taş Falı, durugörü, çingene tarotu, peri tarotu ayrıca Yıldızname bakılabilmekte ve evinizden çıkmadan bu fal deneyiminin tadını çıkarabilmektesiniz.

Çünkü Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması ile günümüzde tüm fallara baktırabilmek mümkün hale gelmiştir.

Ayrıca Unutmayın ki Online fal cafe olarak hizmet veren; telefon fal cafe ve fal santrali gibi telefon fal uygulaması ile; haftanın 7 günü günün 24 saati istediğimiz yerden falımıza baktırabiliriz.

Whatsappdan Bilgi Alabilirsiniz.

Katina falı, Tarot falı, Ateş falı, Melek Tarotu, Peri Tarotu Aşk Falı Durugörü ve Yıldızname hatta diğer tüm fallar gibi online olarak baktırmak mümkündür. Ayrıca tıpkı yüz yüze fal baktırmak gibi sonuçları kesin ve tatmin edicidir..

Online fal cafe olarak hizmet veren telefon fal cafe 100’ün üzerinde falcısı ve kalabalık bir danışma hattı çalışanları ile hizmet vermektedir. Telefon fal cafe nin danışma hattını ücretsiz arayabilir aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Ayrıcı telefon fal cafe danışma hattını aradığınızda danışma hattı çalışanları tüm sorularınıza tatmin edici cevaplar verdiği gibi ihtiyacınıza uygun falcıya sizi yönlendirerek hem zamanınızın hem de paranızın boşa gitmemesini sağlar.

77 Yorum

Yorum Bırakın
 1. Denizli merkezden ben Tuba. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 27-01-2023 11:19:49

 2. Burdur merkezden ben Bülent Ortaçgil. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-02-2023 13:37:45

 3. Erzurum tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Mavi yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 4. Adıyaman tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Mavi yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 5. Kayseri tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Mavi yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 6. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Adıyaman olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 7. Mersin tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Mavi yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 8. Diyarbakır merkezden ben Sertab Erene. selamun aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 05-07-2023 14:45:57

 9. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Osmaniye olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 10. Sinop tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Mavi yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 11. Kars merkezden ben İlker. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 11-08-2023 01:15:20

 12. Amasya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Mavi yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 13. Kilis tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Mavi yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 14. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Adıyaman olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 15. Ardahan tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Mavi yazısı gayet açıklamalı olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Luna

Medyum Kıvılcım