içinde

Medyum Hümeyra

Medyum Hümeyra kimdir ? Hangi Fallara bakar? Tarot falı mı? Su Falı mı? Yoksa Yıldızname mi bakıyor? Taş Falı veya Mum falı bakıyor mu? Merak ettiniz her şeyi cevaplıyoruz.

Adı : Medyum Hümeyra

Lakabı : Yok

Memleketi : Adana

Yaşı : 46

Tecrübesi : 25 YIL

İlgi Alanı : Su falı, taş falı ve mum falı

Hobileri : Takı Tasarım, Yazı yazmak ve Araştırma yapmak

Çalıştığı Yer : Telefon Fal ve Fal Santrali

Medyum Hümeyra Hanım, 8 9 yaşlarındayken büyük teyzesinin fal baktığına şahit olduğunu fakat falın ne olduğunu anlamadığı için bu durumun kendisine oyun gibi geldiğini anlatıyor. Yıllar geçtikçe falın ne olduğunu ve neden bakıldığını anlamaya başlıyor, teyzesine ısrarları sonucu teyzesi kendisine fal bakmanın inceliklerini gösteriyor bu şekilde teyzesinden el alarak yaklaşık 25 senedir uzaman bir şekilde fallarına bakmaktadır. Su falı, Taş falı ve Mum falı uzman olduğu fallardan bazılarıdır.

Medyum Hümeyra Hanım  Su falı, Taş falı ve Mum falı uzman falcısı

Neden Online Fal ?

Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması üzerinden size uygun bir falcıya bağlanın. Online olarak Evlilik Falı, Katina falı, Tarot falı, Ateş falı, Aşk Falı, Su Falı, Mum Falı, Taş Falı ayrıca Yıldızname bakılabilmekte ve evinizden çıkmadan bu fal deneyiminin tadını çıkarabilmektesiniz.

Çünkü Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması ile günümüzde tüm fallara baktırabilmek mümkün hale gelmiştir.

Ayrıca Unutmayın ki Online fal cafe olarak hizmet veren; telefon fal cafe ve fal santrali gibi telefon fal uygulaması ile; haftanın 7 günü günün 24 saati istediğimiz yerden falımıza baktırabiliriz.

Whatsappdan Bilgi Alabilirsiniz.

Katina falı, Tarot falı, Ateş falı, Melek Tarotu, Peri Tarotu Aşk Falı ve Yıldızname hatta diğer tüm fallar gibi online olarak baktırmak mümkündür. Ayrıca tıpkı yüz yüze fal baktırmak gibi sonuçları kesin ve tatmin edicidir..

Online fal cafe olarak hizmet veren telefon fal cafe 100’ün üzerinde falcısı ve kalabalık bir danışma hattı çalışanları ile hizmet vermektedir. Telefon fal cafe nin danışma hattını ücretsiz arayabilir aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Ayrıcı telefon fal cafe danışma hattını aradığınızda danışma hattı çalışanları tüm sorularınıza tatmin edici cevaplar verdiği gibi ihtiyacınıza uygun falcıya sizi yönlendirerek hem zamanınızın hem de paranızın boşa gitmemesini sağlar.

122 Yorum

Yorum Bırakın
 1. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Denizli olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 2. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi İzmir olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 3. Şırnak tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Hümeyra yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 4. Sinop tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Hümeyra yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 5. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi İzmir olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 6. Diyarbakır tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Hümeyra yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 7. Giresun merkezden ben Mustafa Sağyaşar. Mrb web siten vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-02-2023 05:25:26

 8. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kastamonu olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 9. Aydın merkezden ben Saadet. Merhaba sayfan vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 02-03-2023 02:20:30

 10. Adıyaman tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Hümeyra yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 11. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Uşak olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 12. Batman tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Hümeyra yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 13. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kahramanmaraş olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 14. Bilecik tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Hümeyra yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 15. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Ordu olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 16. Bolu tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Hümeyra yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 17. Adana tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Hümeyra yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 18. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Afyon olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 19. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Sakarya olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 20. Burdur merkezden ben Emel Müftü. Slm paylaşım gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 07-12-2023 11:38:30

 21. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Zonguldak olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 22. Karabük tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Hümeyra yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 23. Karabük tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Hümeyra yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 24. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Sinop olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 25. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Antalya olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 26. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Balıkesir olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 27. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Aydın olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 28. Osmaniye merkezden ben Tülay. Merhabalar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 09-02-2024 18:00:07

 29. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Ağrı olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Hediye

Medyum İklim