içinde

Medyum İklim

Medyum İklim kimdir ? Hangi Fallara bakar? Tarot falı mı? Su Falı mı? Yoksa Yıldızname mi bakıyor? Taş Falı veya Mum falı bakıyor mu? Merak ettiniz her şeyi cevaplıyoruz.

Adı : Medyum İklim

Lakabı : Yok

Memleketi : Bursa

Yaşı : 44

Tecrübesi : 25 YIL

İlgi Alanı : Tarot falı, Durugörü falı Aşk Falı ve Yıldızname

Hobileri : Çiçekler, Sokak hayvanları ve Tarihi yerler gezmek

Çalıştığı Yer : Telefon Fal ve Fal Santrali

İklim hanımın sezgilerinin gücünü henüz çocukken fark etmiştir. Yakınlarının bu durumu fark etmesi uzunca bir süre tedirginliğe sebep olmuştur fakat zamanla bu durumun zararsız bir durugörü yeteneği olduğu anlaşılmıştır. Lise yıllarında arkadaşlarına baktığı tarot falını geliştirip profesyonel bir falcı olmuştur.  Son yıllarda uzmanlığını Tarot ve Yıldızname üzerine yapmaktadır.

Medyum İklim Hanım Tarot falı, Durugörü falı Aşk Falı ve Yıldızname falcısı

Neden Online Fal ?

Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması üzerinden size uygun bir falcıya bağlanın. Online olarak Evlilik Falı, Katina falı, Tarot falı,Durugörü Falı Ateş falı, Aşk Falı, Su Falı, Mum Falı, Taş Falı ayrıca Yıldızname bakılabilmekte ve evinizden çıkmadan bu fal deneyiminin tadını çıkarabilmektesiniz.

Çünkü Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması ile günümüzde tüm fallara baktırabilmek mümkün hale gelmiştir.

Ayrıca Unutmayın ki Online fal cafe olarak hizmet veren; telefon fal cafe ve fal santrali gibi telefon fal uygulaması ile; haftanın 7 günü günün 24 saati istediğimiz yerden falımıza baktırabiliriz.

Whatsappdan Bilgi Alabilirsiniz.

Katina falı, Tarot falı, Ateş falı, Melek Tarotu, Peri Tarotu Aşk Falı ve Yıldızname hatta diğer tüm fallar gibi online olarak baktırmak mümkündür. Ayrıca tıpkı yüz yüze fal baktırmak gibi sonuçları kesin ve tatmin edicidir..

Online fal cafe olarak hizmet veren telefon fal cafe 100’ün üzerinde falcısı ve kalabalık bir danışma hattı çalışanları ile hizmet vermektedir. Telefon fal cafe nin danışma hattını ücretsiz arayabilir aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Ayrıcı telefon fal cafe danışma hattını aradığınızda danışma hattı çalışanları tüm sorularınıza tatmin edici cevaplar verdiği gibi ihtiyacınıza uygun falcıya sizi yönlendirerek hem zamanınızın hem de paranızın boşa gitmemesini sağlar.

Fal nedir, nerede bakılır, nasıl bakılır. 2002 fal çeşitleri. Telefonda Ankarada istanbulda izmirde gerçek kesin çıkan bedava ücretsiz ucuz online fal cafe telefonfal.com online telefonda fal hizmeti.

96 Yorum

Yorum Bırakın
 1. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Çankırı olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 2. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Çorum olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 3. Giresun merkezden ben Konuralp. Merhaba herkese siteniz cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 31-03-2023 00:50:34

 4. Çorum tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum İklim yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 5. Samsun merkezden ben Asım Can Gündüz. Selam sayfanız gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 17-05-2023 12:07:50

 6. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Osmaniye olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 7. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Amasya olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 8. Karaman tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum İklim yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 9. Karabük tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum İklim yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 10. Bartın tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum İklim yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 11. Şırnak merkezden ben Mutlu. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2023 22:23:41

 12. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Tokat olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 13. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Batman olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 14. Isparta tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum İklim yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 15. Afyon tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum İklim yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 16. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Ağrı olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 17. Burdur merkezden ben Özhan. Merhabalar web siten inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 31-01-2024 02:57:09

 18. Konya merkezden ben Selda Bağcanlı. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-02-2024 18:49:50

 19. Kastamonu tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum İklim yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 20. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Diyarbakır olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Hümeyra

Medyum İsabel