içinde ,

Tarot Falı

Tarot falı nasıl bakılır? Tarot falı kart anlamları? Günlük tarot falı. 3 kart tarot falı, tek kart tarot falı
Günlük Tarot falı 2022

Günümüzde dünya genelinde en popüler fal olan Tarot falının tarihi Orta Çağa kadar dayanmaktadır. Tarihçiler tarot falında kullanılan tarot falı kartlarının ortaya çıktığı yer konusunda farklı görüşlere sahipler. Ama en genel kanı bu kartların Orta Asya kökenli olduğu yönündedir.

Tarot Falı hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizler için cevaplıyoruz. Merak ettiğiniz diğer soruları aşağıdaki yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Tarot kartları, kökeni Orta Asya’ya dayanır. Çingene Tarotu falının da temelini oluşturur. Günümüzde bir oyun aracı olarak da kullanılan iskambil kartlarına çok benzer. Bu benzerlik tarot kartının nerede doğduğu ve gelişimini nasıl tamamladığı konusunda bize ışık tutar.

Tarot falının ortaya çıkışını anlamak için öncelikle tarot kartlarının oluşumunu anlamak gerekir. Bunun için ‘tarot’ sözcüğünün dilsel kökenine bakmak gerekir. Tarot kartlarının sistemli bir şekilde ortaya çıkışı İtalya’da olmuştur. Tarot sözcüğünün İtalyanca ‘tarocchi’ sözcüğünden geldiği düşünülmektedir; fakat Arapça ‘tarh’ sözcüğü de, bu kartların Asya kökenli olabileceği konusunda işaretler taşır.

Kaç Adet Tarot Kartı Vardır?

Tarot falında kullanılan tarot kartlarının içeriğine bakıldığında; Bu kartların 78 adettir. Ayrıca 22 adet büyük arkana, 56 adet küçük arkana olarak isimlendirilmiştir. Burada bahsedilen 56 adet küçük arkana kartları neredeyse iskambil kartlarının kopyası gibidir. Buradan da anlaşılacağı üzerine klasik tarot kartlarının iskambil kartlarıyla bir bağlantısı bulunmaktadır. Bu durum bizi klasik tarot kartlarının atasının iskambil kartları olabileceği teorisine götürür.

Tarot falının kökeni Orta Çağa dayanıyor olsa da, popüler olması 20. Yüzyılda gerçekleşecektir. Birçok farklı tarot destesi günümüzde tarot falcıları tarafından kullanılıyor olsa da, bilinen ve en çok tercih edilen klasik tarottur. Bu Tarot kartlarının mimarı 1888 yılında bu kartların çizimini yapan Pamela Coloman Smıth’dir.  Kartların çizimleri her ne kadar bu tarihte biri tarafından hayal edilerek çizildiği gibi görünsede olayın aslı çok daha farklıdır.

Tarot ve benzeri kart fallarının kökenini araştıran Pamela Coloman Smıth’dir. İtalya’da birçok katedrali gezmişlerdir. Ve gezilerinin birinde İtalya’nın bir kuzey şehri olan Bologna’da ilgisini çeken bir şey bulmuşlardır.

Pamela Coloman Smıth’ın bulduğu şey ahşap üzerine ustalıkla işlenerek her biri 12×24 ebatlarında tablolar olmuştur. Bu taplolar 22 adettir. Smıth, bu taplolarda gördüğü görselleri tarot kartı çizimlerinde kullanmıştır. Ayrıca onları büyük arkana olarak. İskambil kartlarından esinlendiği görselleride 56 adet olarak küçük arkana olarak kullanmıştır. Böylece günümüzde tarot falında en sık kullanılan tarot destesi oluşturulmuştur.

Günlük tarot falı 2022
Tarot falı nasıl bakılır?

Tarot Falına Nasıl Bakılır:

Öncelikle bilmeniz gereken Tarot falına 78 kartan oluşan tarot kartlarıyla bakılmaktadır. Tarot kartları kendi içinde 22 büyük arkana vardır. Ayrıca 56 adet küçük arkana adı verilen iki seri kart diziliminden oluşur.

22 karttan oluşan büyük arkana kartları mistik zamanlar ve inançlardan imgeler taşır. Bu kartlar, antik dönemlerden kalma öğüt ve tavsiyelerin şekil bulan halleridir. Bu kartlar kişinin enerjisini, ruhunu, potansiyellerini ve gelişim sürecinin nasıl olacağını gösterir.

Büyük arkana kartları daha çok gelecek hakkında ve uzun vadede olacaklar hakkında bilgiler verir. Büyük arkanalar günlük olaylardan değil! Gerçekleşen ve gerçekleşmekte olan olayların ilerde doğuracağı olaylar konusunda bilgiler verir.

56 karttan oluşan küçük arkana kartları kökenini iskambil kartlarından alır. Dört ana bölümden oluşur. Ayrıca genel olarak günlük olaylar, diğer kişilerle olan ilişkiler ve günlük mücadelelerle ilgili bilgiler verir.

Kelt haçı ve keltik çapraz Nedir?

Tarot kartları belirli bir sistemle yayılarak açılmakta ve yorumlanmaktadır. Ayrıca En yaygın açılımlar ‘kelt haçı’ ve ‘keltik çapraz’ açılımlardır. Tarot kartları bir enerji ve yorumlama becerisi gerektirir. Her falcı medyumun kendine has bir tarot bakma ve tarot kartı açma stili vardır. Tarot falı da diğer tüm fallar gibi belli bir kural üzerinden bakılmayı gerektirmez. Burada esas olan şey fala bakan kişinin yetenek ve becerisidir.

Kelt Haçı açılımı: Tarot falında kullanılan en popüler açılım şekli kelt haçı açılımıdır. Bu açılımda 10 kart kullanılmaktadır. Kişi tarafından seçilen beş kart haç şeklinde dizilmektedir. Medyum ya da falcının seçtiği altıncı bir kart merkezdeki kartın üzerine çapraz olarak açılmaktadır. Son olarak haç şeklinde açılan kartların sol tarafına tamamen medyum tarafından seçilen 4 kart daha açılmaktadır.

Kelt Haçı açılımdan kartların yalnızca sembolsel anlamları değil, yönleri de önemlidir. Bir kartın ters ya da düz çıkması kartın sembolsel anlamını değiştirmektedir. Bu nedenler bu nedenle kelt haçı açılımı oldukça zor ve ustalık isteyen bir tarot açılımıdır.

Keltik çapraz açılımı: Keltik çapraz açılımında falına baktırmak isteyen kişi tarot destesini sol eliyle üç parçaya böler ve daha sonra tersten desteyi toplar. Medyum ya da falcı desteyi yelpaze şeklinde yere yayar. Yerdeki desteden fal baktırmak isteyen kişi sol eliyle on kart seçer, medyum ya da falcı desteden kendisi üç kart daha seçer, son olarak fala baktıracak kişi desteden ana kart olarak belirlenecek olan ve kader kartı olarak da bilinen son bir kart seçer.

Hizmetlerimizden bir kaçı…

Online Tarot Falı nı zaten biliyorsunuz.

Online Kahve Falı, Bioejerji yıldızname, durugörü. Ayrıca Peri Tarotu, Melek Tarotu Falı, Çingene Tarotu, Su Falı, Ateş Falı, Kum Falı, Taş Falı, Aşk Falı +100 den fazla Fal çeşitleri ve onlarca Falcı Medyum ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca kütüphanemizi ziyaret edebilirsiniz, orada çok fazla bilgi bulacaksınız. Günlük burç yorumları kategorimiz nasıl hergün yeni konularla düzenleniyorsa kütüphanemizde sürekli sizler için özgün ve günceldir.

Online Tarot Falı Nasıl Bakılır:

Online olarak Tarot falına baktırmak diğer tüm fallarda olduğu gibi mümkündür. Ayrıca Bu konuda hizmet veren online fal cafe ler telefon fal olarak hizmet vermekte ve evinizden direk bir medyuma telefon aracılığı ile bağlanarak fal baktırma imkanı sunmaktadır.

Haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati kalabalık bir ekiple hizmet veren santral ekibiyle sizi her konuda bilgilendirmekte, kafanıza takılan her soruyu cevaplamakta ve ihtiyacınıza uygun fal bakımcısına sizi yönlendirmektedir. Günlük Tarot Falı , tarot falı 3 kart bakabilirsiniz. Peri tarotu en ilgi çekenlerdendir. En iyi tarot falı bakan site olarak sizlere 7/24 hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Rakiplerimiz Eksik Tarot Kartları gibi.. Çünkü En iyi Tarot Falı bakan Online Medyum falcılar bizimle çalışlıyorlar.

800 Yorum

Yorum Bırakın
 1. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Yalova olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 2. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kırıkkale olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 3. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Burdur olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 4. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kilis olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 5. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Tekirdağ olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 6. Kütahya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 7. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Manisa olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 8. Kırşehir merkezden ben Tolunay. Selam herkese web sitesi cidden mükemmel, twitter da paylaştım 26-12-2022 16:05:13

 9. Erzincan tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 10. Bilecik tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 11. Şanlıurfa merkezden ben Ceren. Selam web siten süper ötesi hayran edici, şukuladım 01-01-2023 22:14:56

 12. Karabük tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 13. Kilis merkezden ben Gülseren. Selam siten valla mükemmel, facebookta paylaştım 12-01-2023 05:15:57

 14. Manisa merkezden ben Ümit. Selamın aleyküm web siten harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 12-01-2023 06:40:58

 15. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Niğde olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 16. Manisa merkezden ben Osman Ersegün. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 23-01-2023 00:19:19

 17. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Artvin olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 18. İstanbul tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 19. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kastamonu olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 20. Hakkari tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 21. Kırıkkale tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 22. Eskişehir tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 23. Bingöl merkezden ben Nihat Berkay. Merhaba herkese sayfan vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-02-2023 14:42:59

 24. Diyarbakır merkezden ben Burcu. Merhaba web siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-02-2023 23:13:23

 25. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Hakkari olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 26. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Mersin olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 27. Mardin tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 28. Ordu tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 29. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Ankara olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 30. Bolu tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 31. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Van olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 32. Antalya merkezden ben Şeyma. Selam web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 11-03-2023 16:30:13

 33. Çanakkale merkezden ben Ahmet. selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 12-03-2023 01:59:31

 34. Mersin tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 35. Giresun merkezden ben Sedat. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 14-03-2023 17:12:20

 36. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Yozgat olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 37. Bitlis merkezden ben Şerafettin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun 14-03-2023 20:02:56

 38. Edirne merkezden ben Emel Taşçı. Mrb siten inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 15-03-2023 02:05:37

 39. Kütahya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 40. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Konya olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 41. Eskişehir merkezden ben Osman Ersegün. Merhabalar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 16-03-2023 13:30:04

 42. Adana tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 43. Eskişehir merkezden ben Özge. Selam herkese bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım 17-03-2023 20:32:44

 44. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Siirt olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 45. Çanakkale tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 46. İstanbul tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 47. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Yalova olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 48. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bitlis olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 49. Muğla tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 50. Şırnak tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 51. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Iğdır olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 52. Çorum tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 53. Amasya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 54. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Erzurum olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 55. Van tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 56. Hatay tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 57. Balıkesir tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 58. Artvin merkezden ben Zülfiye. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 09-04-2023 12:16:22

 59. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bartın olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 60. Batman tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 61. Diyarbakır tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 62. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Hatay olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 63. Kırıkkale merkezden ben Leman Sam. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, teşekkürler 01-05-2023 08:27:12

 64. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Ankara olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 65. Erzurum tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 66. Artvin tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 67. Antalya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 68. Mardin tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 69. Kırklareli merkezden ben Murat. Merhaba herkese web sitesi cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 06-05-2023 06:16:42

 70. Aksaray tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 71. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kırklareli olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 72. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Ankara olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 73. Elazığ merkezden ben Özgür Sinan. Merhaba siteniz süper ötesi çok iyi, tebrikler 09-05-2023 16:06:36

 74. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Malatya olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 75. Batman merkezden ben Erdal. selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok güzel, teşekkürler 11-05-2023 14:08:25

 76. Zonguldak tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 77. Mersin tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 78. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Afyon olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 79. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Balıkesir olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 80. Kırklareli merkezden ben Kubilay. Selamlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 20-05-2023 11:01:43

 81. Trabzon tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 82. İstanbul tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 83. Isparta tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 84. Batman merkezden ben Filiz. Merhaba siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-05-2023 20:47:17

 85. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Elazığ olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 86. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Muğla olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 87. Eskişehir tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 88. Zonguldak tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 89. Erzurum tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 90. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Tekirdağ olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 91. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kahramanmaraş olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 92. Tokat tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 93. Ankara merkezden ben Ayten Alp. Selamlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-06-2023 22:32:22

 94. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Düzce olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 95. Sivas tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 96. Bitlis tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 97. Bingöl tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 98. Batman tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 99. Manisa tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 100. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Yalova olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 101. Kars tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 102. Ankara merkezden ben Evrim. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 14-06-2023 14:23:11

 103. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kahramanmaraş olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 104. Amasya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 105. Elazığ merkezden ben Metin Öz. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 17-06-2023 15:53:13

 106. Sakarya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.