içinde

Medyum Esmeray

Medyum Esmeray kimdir ? Hangi Fallara bakar? Tarot falı mı? Kahve Falı mı? Yoksa Yıldızname mi bakıyor? Katina Falı veya Aşk falı bakıyor mu? Merak ettiniz her şeyi cevaplıyoruz.

Adı : Medyum Esmeray

Lakabı : Efsane Medyum

Memleketi : Ankara

Yaşı : 42

Tecrübesi : 22YIL

İlgi Alanı : Tarot falıKatina Falı, Su Falı ve Aşk Falı

Hobileri : Astronomi, Tavla, Moda

Çalıştığı Yer : Telefon Fal ve Fal Santrali

Kendisini tanıyan herkes onun hakkında benzer şeyler söylüyor… O yaşayan bir efsane. Uzun yıllardır birçok fal çeşidine bakarak yorumlarını yapan Esmeray Hanım ismini de kendisi gibi Medyum olan Babaannesinden almıştır. 20 yıllı aşkın tecrübesi onun ne kadar başarılı bir yorumcu olduğunu göstermektedir. Özellikle Tarot, Su ve Katina Falında çok iyi olduğu bilinir. Kendisine fal baktıran ve memnun olmayan kişi yoktur.

Medyum Esmeray kimdir ? Hangi Fallara bakar? Tarot falı mı? Kahve Falı mı?
Online tarot falı baktır. telefonda gerçek %100 çıkan kesin sonuç veren tarot falı en iyi falcılar.

Neden Online Fal ?

Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması üzerinden size uygun bir falcıya bağlanın. Online olarak Evlilik Falı, Katina falı, Tarot falı, Ateş falı, Aşk Falı, Su Falı ayrıca Yıldızname bakılabilmekte ve evinizden çıkmadan bu fal deneyiminin tadını çıkarabilmektesiniz.

Çünkü Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması ile günümüzde tüm fallara baktırabilmek mümkün hale gelmiştir.

Ayrıca Unutmayın ki Online fal cafe olarak hizmet veren; telefon fal cafe ve fal santrali gibi telefon fal uygulaması ile; haftanın 7 günü günün 24 saati istediğimiz yerden falımıza baktırabiliriz.

Whatsappdan Bilgi Alabilirsiniz.

Katina falı, Tarot falı, Ateş falı, Melek Tarotu, Peri Tarotu Aşk Falı Bioenerji ve Yıldız name hatta diğer tüm fallar gibi online olarak baktırmak mümkündür. Ayrıca tıpkı yüz yüze fal baktırmak gibi sonuçları kesin ve tatmin edicidir..

Online fal cafe olarak hizmet veren telefon fal cafe 100’ün üzerinde falcısı ve kalabalık bir danışma hattı çalışanları ile hizmet vermektedir. Telefon fal cafe nin danışma hattını ücretsiz arayabilir aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Ayrıcı telefon fal cafe danışma hattını aradığınızda danışma hattı çalışanları tüm sorularınıza tatmin edici cevaplar verdiği gibi ihtiyacınıza uygun falcıya sizi yönlendirerek hem zamanınızın hem de paranızın boşa gitmemesini sağlar.

Fal nedir, nerede bakılır, nasıl bakılır. 2002 fal çeşitleri. Telefonda Ankarada istanbulda izmirde gerçek kesin çıkan bedava ücretsiz ucuz online fal cafe telefonfal.com online telefonda fal hizmeti.

110 Yorum

Yorum Bırakın
 1. Uşak merkezden ben Salih. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 23-12-2022 14:50:50

 2. Kırıkkale tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Esmeray yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 3. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Burdur olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 4. Mardin tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Esmeray yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 5. İzmir merkezden ben Cemil. Selam herkese paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 28-02-2023 13:38:33

 6. Aydın tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Esmeray yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 7. Bitlis merkezden ben Enver. Merhabalar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 10-03-2023 13:44:17

 8. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Ağrı olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 9. Zonguldak tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Esmeray yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 10. Tekirdağ tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Esmeray yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 11. Bilecik tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Esmeray yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 12. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bilecik olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 13. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Ağrı olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 14. Kırşehir tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Esmeray yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 15. Çorum merkezden ben Orhan Gen. Selamlar siteniz gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 22-06-2023 00:12:08

 16. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Antalya olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 17. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Yozgat olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 18. Düzce tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Esmeray yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 19. Tokat merkezden ben Esra Nur. Slm web siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 26-10-2023 21:15:33

 20. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Elazığ olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 21. Şırnak tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Esmeray yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 22. Ardahan tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Esmeray yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 23. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Mardin olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 24. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Gümüşhane olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 25. Gaziantep tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Esmeray yazısı gayet açıklamalı olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Eda

3 Kart Tarot Falı nedir, Nasıl bakılır, en iyi bakan falcılar, online, telefonda veya Ücretli/ücretsiz Tarot Falı. Tarot Falı 3 kart ile bakılan falda 3 kart neyi temsil eder? Yıldızname Laro Tarotu sesli fal Whatsapp fal Tarot-Fali-Kahve-fali-yildizname-dogum-haritasi-kum-ates-laro-melek-tarotu-fali-fal-bak-baktir-bakan-falcilar-cesitleri ozgurluk-ask-fali-bak-baktir-baktırmak-baktıranlar-falcı-telefonda-sesli-goruntulu-canli-fal-bak-fal-baktır-bakan

Tarot Falı 3 kart