içinde

Su Falı

Fal çeşitleri nelerdir, nerede bakılır, nasıl bakılır? en iyi en gerçek çıkan fal hangisidir? kahve, katina, yıldızname, melek, evlilik, yüzük, mum, kemik, bakla, tarot, el, kül, çingene, laro, peri, ateş, su falı çeşitleri.

Orta Asya’da iki şey oldukça kutsal ve kullanımı katı kurallara dayanan öğelerdi. Bunlar tuz ve suydu. Kuşkusuz bunun en önemli sebebi bu coğrafyada bu iki şeyin az olması ve hayati önem taşıyor olmasından ileri geliyordu. Moğollarda ve Türklerde su o kadar kutsaldı ki her ikisinde de ‘Su Tanrıçası’ ya da suyun korucu olarak görülen ‘su perisi’ mistik öğeler vardı.

Su Falı Tarihçesi : Her iki medeniyette de Yer-Su inancı olarak bilinen bir inanç mevcuttu. Bu inanca göre toprak ve su kutsaldı ve bu iki unsur hayatın temelini oluşturuyordu. Zamanla Yer-Su inancı Kore ve Japonya gibi Uzak Doğu milletleri tarafından Yin-Yang felsefi inancına dönüşmüştür.
Suyun bir kehanet aracı olarak kullanılması ise M.Ö 3000 yıllarında Pers İmparatorluğunda görülmektedir. Pers kâhinleri çeşitli tılsım ve sembollerle bezeli bakır bir kaba koydukları suya kişinin bir damla kanını damlatarak suyun içerisinde oluşan motifler aracılığı ile kişinin geleceğini yorumlarlardı.
Su falı Perslerden Batı’ya M.Ö. 750 yılında Roma hükümdarı Numa Pompilus zamanında geçmiştir. Büyük filozof Pisagor bile bu yöntemi kullananlar arasındadır. Roma İmparatorluğu’nda su falı çok önemli hale gelmiştir. Zamanla farklı şekillere bürünmüştür ve günümüze kadar bir kültür halinde aktarılmıştır. Hala bugün Avrupa’da içerisine bozuk para atılarak dilek dilenen dilek çeşmeleri vardır. Bu kültürün temeli su falına dayanmaktadır.
Suyun Kutsallığı ve su falının Batı’da ki durumu da oldukça ilginçtir. Antik Yunan mitolojisinde Ekho adında güzel peri kızı ormanda avlanan Narkissos adında avcıya âşık olur. Narkissos peri kızına yüz vermez ve oradan uzaklaşır. Bunun üzerine peri kızı çığlık atmaya başlamıştır sesi her yerde yankılamaktadır. Sesinin yankıları arasında yok olur. Günümüzde sesin yankılanmasına echo denmesinin nedeni de budur. Bu duruma çok kızan tanrılar Narkissos’u sonsuz güzellikle lanetlerler. Bir gün nehir kenarına su içmeye gelen Narkissos su da kendi yansımasını görür, kendisine âşık olur. Nehir kenarından uzaklaşamayan Narkissos kendi güzelliğinin lanetiyle nehrin üzerinde lotus çiçeğine ‘’Bizdeki adıyla Nergis çiçeği’ dönüşür.


Galyalılar da Tanrı’nın suda yaşadığına inanırlardı. Bu sebeple suyu geleceklerini görebilecekleri bir ayna olarak hayal ederlerdi.


Tibet halkı içinde su kutsaldır. Dalai Lama Gölü günümüzde hala Tibet halkı için kutsal bir yerdir. İnsanlar gelecekte olacak kötü olaylardan arınmak için bu Gölde kendilerini temizlerler.
Görüldüğü üzere dünyanın her yerinde bir dönem suya kutsal atıflarda bulunulmuştur. Su falının Anadolu topraklarına girişi ise Araplar aracılığı ile 11. Yüzyılda gerçekleşmiştir.

Su falı nedir nasıl bakılır, kim bakar, nerede bakılır? Online telefonda gerçek su falı 2022
Su Falı

Su Falına Nasıl Bakılır:

Ayrıca Su falına bakma tekniğini ilk olgun hala getiren Persli rahipler, gümüş bir kaba çeşitli kutsal kelimelerle arındırma işlemi yapıp içerisine falına baktırmak isteyen kişinin kanını damlatırlardı. Ayrıca kanın su da dağılımında oluşan motifleri yorumlarlardı.
Günümüzde su falına bakılırken birçok farklı teknik kullanılmaktadır. Bunlardan en yaygın olanı suya yakılıp atılan ebced kâğıdının su da yorumlanmasıyla olandır.
Genellikle gümüş bir kâsenin içerisine konulan su çeşitli dualarla arındırılmaktadır. Sonrasında fal baktıracak kişinin bilgilerini içeren ebced kâğıdı yakılarak bu kâseye atılmaktadır. Ebced kâğıdının küllerinin su da oluşturduğu semboller falcı tarafından yorumlanır.
Su falı, fallar içerisinde bakımı en zor olan fal çeşitlerinden biridir. Bu sebeple su falına bakan kişinin durugörüye sahip olması gerekir. Su falı psişik güç, telepati ve nesnedeki enerjiyi okuyabilme yeteneği gerektirir.
Su falına loş bir ortamda ve mum ışığında bakılmalıdır. Bu sayede enerjinin su üzerinde toplanmasının sağlanması kolaylaşır. Fala bakan kişinin kalbi ve ruhu tamamen kötülükten arınmış olması gerekmektedir.


Su falında genellikle gümüş ya da bakır bir kap kullanılmaktadır. Kaba boşaltılan suya gerekli dualar okunduktan sonra işlem başlatılmaktadır.


Su falında yaygın olarak kullanılan bir diğer yöntem ise şöyledir; Fala baktıracak kişinin sorunları ve başından geçen olumsuz durumlar bir kâğıda yazılır. Ayrıca yakılarak su kâsesinin içine atılmaktadır. Daha sonra kişiye ait bir obje genellikle bir takı ipe bağlanarak suyun içerisine batırılmaktadır. Suyun içerisinde oluşan şekiller falcı tarafından yorumlanır.
Bu şekilde bakılan su falında genellikle amaç gelecekte olacak olumsuzlukları bertaraf etmektir.
Su falı genel olarak gelecekle ilgili bilgi edinmek için bakılmaktadır. Ayrıca gelecekte olacak kötü olayların önlenmesi için alınması gereken tedbirleri önceden görmek için bakılmaktadır. Su falı ustalık gerektiren bir faldır ve uzman bir medyum tarafından bu fala bakılması gerekir. Ayrıca su falına bakarken; Fala bakan ve baktıran kişinin temiz kalpli olması ve iyi niyetli kimseler olması gerekmektedir. Yoksa falın sonuçları net çıkmaz.
Su falına bakılırken su da gerçekleşen dalgalanmalar ve motifler yorumlanır. Bu dalgalanmaların ve sembollerin genel olarak anlamları şöyledir: Çok yoğun dalgalanmalar kötüye yorumlanır. Az sayıda dalgalanmalar hayra işaret eder. Su da oluşan baloncuklar gelecek hakkında müjdeli bir habere işaret eder. Suya yakılıp atılan kâğıdın külleri dağılıyorsa bu iyiye yorumlanır. Fakat küllerin kâsenin dibinde toparlanması kötüye işaret eder.

Online Su falına Nasıl Bakılır:

Birçok falda olduğu gibi su falına da online olarak bakılmaktadır. Günümüzde teknolojinin yaygınlaşması ve yoğun çalışma temposu yüzünden insanlar artık online fala daha çok talep göstermektedir. Online fal baktırmak hem konforlu hem de kişinin beklentilerini fazlasıyla karşılaması açısından oldukça cazip seçenektir. Bu konuda uzman olan 90+ falcısıyla Türkiye’nin en büyük fal merkezi olan Telefon Fal Merkezidir. Alanında uzman fal bilim uzmanlarıyla 7/24 online hizmet vermektedir.
Su falına yüz yüze olduğu gibi online olaraktan da baktırılmaktadır. Durugörüde uzmanlaşmış falcı önceden dualar ile okunmuş olan suyu gümüş ya da; bakır bir kaba aktarır. Telefondaki kişinin sorunlarını ve başından geçen olumsuzlukları bir kâğıda yazılmaktadır. Ayrıca falcı kâğıdı yakarak kâseye atar. Suda oluşan şekil ve sembolleri yorumlamaya başlar. Burada önemli olan falcının alanında uzman olması ve durugörüsünün gelişmiş olmasıdır. Bu sayede Bakımı yapan falcı sözlü olarak online iletişime geçtiği kişinin enerjisini sesinden okuyarak rahatlıkla suya aktarır.

Su Nasıl Bakılır?


Bu şekilde su falı, yüz yüze olduğu gibi aynı ritüelle bakılmaktadır. Online olarak bakılan fal yüz yüze bakılan faldan farklı değildir ve etki oranı yüzde yüz aynıdır.
Online olarak fal baktırmak, kişi için oldukça konforlu olmakla birlikte, çalışma hayatında yoğun olan ve dışarı çıkamayanlar için bir kolaylıktır.
Su falı, bakımı zor bir fal olduğundan ve uzman bir duru görü uzmanına ihtiyaç duyulduğundan online olarak bu fala bakmak daha da zorlaşmaktadır. Burada önemli olan fal bakımını yapan kişinin uzman olmasıdır. Alanında uzman ve duru görü sahibi bir fal bakım uzmanı kişi orada olmadan da rahatlıkla kişinin falına bakar.

715 Yorum

Yorum Bırakın
 1. Tokat merkezden ben Asudan Tuğçe. Merhabalar sayfanız gerçekten iyi, facebookta paylaştım 19-12-2022 15:10:03

 2. Nevşehir tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 3. Çankırı merkezden ben Seyhan. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 23-12-2022 02:38:39

 4. Artvin tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 5. Denizli tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 6. Bartın tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 7. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bilecik olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 8. Kırklareli tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 9. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Zonguldak olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 10. Elazığ tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 11. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Edirne olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 12. Balıkesir tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 13. Gümüşhane tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 14. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Muğla olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 15. Trabzon tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 16. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kütahya olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 17. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Ardahan olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 18. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Şanlıurfa olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 19. Antalya merkezden ben Yusuf. Merhaba siteniz vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-01-2023 13:05:45

 20. Kütahya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 21. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Çankırı olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 22. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kars olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 23. Isparta tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 24. Aydın tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 25. Siirt tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 26. Gümüşhane tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 27. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Adana olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 28. Nevşehir merkezden ben Abdulkadir. selam arkadaşlar sayfanız yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 18-02-2023 09:50:09

 29. Nevşehir merkezden ben Mustafa. Selam herkese bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 22-02-2023 16:14:51

 30. Hatay merkezden ben Nezaket. Merhaba web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 23-02-2023 04:13:28

 31. Aksaray tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 32. Çanakkale merkezden ben Muhammed. Selam web siten vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 26-02-2023 23:16:01

 33. Bolu merkezden ben Mücahit. Selamın aleyküm web siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 02-03-2023 17:59:31

 34. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Erzincan olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 35. Kayseri merkezden ben Fatih. selamun aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, sağolun 08-03-2023 11:52:34

 36. Bitlis tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 37. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Eskişehir olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 38. Giresun tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 39. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Ağrı olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 40. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Erzurum olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 41. Erzurum tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 42. Antalya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 43. Edirne merkezden ben Mehmet. selamun aleyküm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 15-03-2023 14:33:38

 44. Kırklareli merkezden ben Ayşegül. Mrb web siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 16-03-2023 04:54:34

 45. Afyon merkezden ben Fatih Nazmi. Merhaba paylaşım ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 18-03-2023 01:58:20

 46. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Ağrı olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 47. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Uşak olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 48. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Çanakkale olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 49. Manisa merkezden ben Özlem. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha çok iyi, şukuladım 23-03-2023 18:29:34

 50. Elazığ tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 51. İzmir tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 52. Elazığ merkezden ben Muhlis. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 03-04-2023 08:38:40

 53. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Karaman olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 54. Edirne merkezden ben Aydın. Selamın aleyküm web siteniz harbiden iyi, teşekkürler 07-04-2023 08:42:38

 55. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Yozgat olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 56. Antalya merkezden ben Irene Cara. Merhaba herkese sayfan harbiden güzel, linkedinde paylaştım 07-04-2023 19:24:54

 57. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Osmaniye olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 58. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bitlis olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 59. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Ankara olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 60. Bursa merkezden ben Adnan Şense. Selam herkese paylaşım inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 17-04-2023 17:53:14

 61. Kayseri tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 62. Edirne merkezden ben Derviş. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 18-04-2023 22:44:39

 63. Niğde tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 64. Adana tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 65. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Düzce olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 66. Kahramanmaraş merkezden ben Erhan. merhaba arkadaşlar siten gerçekten hayran bıraktı, saolun 25-04-2023 23:40:33

 67. Konya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 68. Aydın tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 69. Sivas merkezden ben Fikret Kızıl. Slm paylaşım gerçekten dikkat çekici, saolun 05-05-2023 22:52:07

 70. Iğdır merkezden ben Özlem. Slm siteniz yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 06-05-2023 08:56:07

 71. Samsun tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 72. Kahramanmaraş tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 73. Antalya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 74. Hatay tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 75. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Samsun olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 76. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Çanakkale olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 77. Trabzon tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 78. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Isparta olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 79. Bayburt tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 80. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Yozgat olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 81. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bartın olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 82. Artvin merkezden ben Gökmen Alpaslan. Selamlar web sitesi harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 01-06-2023 10:42:00

 83. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Edirne olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 84. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kilis olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 85. Batman tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 86. Tokat merkezden ben Mustafa. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 16-06-2023 16:28:31

 87. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Aksaray olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 88. Erzurum tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 89. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Erzurum olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 90. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Afyon olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 91. Artvin tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 92. Artvin merkezden ben Muhammet Devran. Mrb web siten cidden çok iyi, twitter da paylaştım 21-06-2023 07:01:03

 93. Ankara merkezden ben Şermin. Selam herkese paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 21-06-2023 11:42:36

 94. Gümüşhane tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 95. Balıkesir tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 96. Niğde tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 97. Malatya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 98. Bartın tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 99. Bartın tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Su Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.