içinde

Yüzük Falı

Yüzük Falı nedir, nasıl bakılır, nerede bakılır? Telefonda online gerçek %100 çıkan Yüzük Falı. Telefon Fal online Fal merkezi
Yüzük Falı
Fal çeşitleri nelerdir, nerede bakılır, nasıl bakılır? en iyi en gerçek çıkan fal hangisidir? kahve, katina, yıldızname, melek, evlilik, yüzük, mum, kemik, bakla, tarot, el, kül, çingene, laro, peri, ateş, su falı çeşitleri.

Antik Mısır’da metalin işlenmesi ve birer obje olarak kullanılması o kadar yaygındı ki; insanlar öldükleri zaman Öte Dünyanın kapısından geçebilmek için! kayıkçıya rüşvet olarak gümüş ya da altın para vererek. Ayrıca Hades’in yer altı dünyasına açılan kapısından geçerken de; değerli madenlerden yapılan eşyalar vererek cennete gideceklerine inanırlardı. 

Yüzük Falı Tarihçesi : Tüm bu mistik inanışların yanında Mısırlılar insan enerjisinin metal objelere geçtiğini o tarihlerde öğrenmişler. Bunun önemini fark etmişlerdi. Günümüz bilimi de özellikle gümüş ve altın objelerinin insanda bulunan küçük miktardaki radyasyon ve enerjinin emilimini yaptığını keşfetmiştir.

Özellikle kişinin sürekli olarak temas halinde bulunduğu gümüş ya da altın takıların, kişinin üzerindeki olumlu ya da olumsuz enerjiyi taşıdığı bilimsel bir gerçektir.

Antik Mısır’da rahiplerin metal objelerin insanlarla olan temas özelliklerini keşfetmesiyle; bu konuda yaptıkları çeşitli çalışmalarından bu yana gelişen bir fal bilimi şekline bürünmüştür. Yüzük falındaki asıl temel nokta kişinin enerjisinin, uzman bir bakımcı tarafından okunup yorumlanması üzerinedir. Yüzük falı, tüm bu tarihsel süreçte tekbir obje üzerine odaklanarak şekillenmiştir. Bu obje alyans olmakla birlikte, yüzük falı ikili ilişkiler üzerine özellikle evlilikle ilgili konularda bakılan bir fal halini almıştır.

Yüzük falı, Antik Mısırda olduğu gibi Ortadoğu ve Orta Asya Şamanlarında da görülür. Bu durum ebetteki tesadüfî değildir. Babil halkı da metal işlemekte oldukça uzmanlaşmış. Gümüş, altın ve bronz gibi metallerden çeşitli takı ve objeler yaparak; bunu günlük hayatlarında önemli bir yere koymuşlardır. Şaman rahipleri dini ritüellerinde parmaklarına birden fazla sembollerle dolu yüzükler takardı. Kişinin getirdiği metal bir aksesuardan onların gelecekleri hakkında imgeler görürlerdi. Kişi üzerindeki enerjiyi okuma konusunda ustalaşan Şamanlar trans halindeyken gelecek hakkında görüntüleri görebilirlerdi.

Tarihi ilk Sümerlere dayanan evlilik ritüeli, bir tarım toplumu olan Sümerlerde toprak anaya olan bağlılığa bir çeşit atıfta bulunmaktı. Sümerler Topraktan tahıl elde etmeyi bir çeşit doğum olarak görürlerdi. Tapındıkları tüm tanrıların üzerinde bir tanrıça olduğuna inanırlardı. Ayrıca kadının doğurgan olmasını da bu kutsallıkla bağdaştırırlardı. Erkeğin tek bir kadınla beraber olması gerektiğine inanırlardı. Ayrıca bunun hasat zamanı bir ritüelle yani evlilikle bir çeşit sözleşmeye dönüştürülmesi gerektiğine inanırlardı. Böylece ilk ilkel haliyle evlilik kurumu oluşmuştu. Ayrıca Alyans takma geleneği de ilk olarak bu dönemde ortaya çıkmıştır. İşte bu dönemlerde Orta Asya ve Ortadoğu’da şekillenmeye başlamıştır.

Yüzük Falı Bakımı Nasıl Yapılır:

Üzerinde isim yazılı olmayan gümüş ya da altın bir alyansla bakılan bir fal çeşididir. Öncelikle yüzük falına bakan kişinin uzaman bir duru görü uzmanı olması gerekir. Durugörü her falcının sahip olabileceği bir uzmanlık değildir. Genellikle doğuştan ya da aileden gelen bir yetenek olan ve yıllar içerisinde geliştirilen bir özelliktir. Özellikle duru görüye sahip olan kişilerin eski Şamanların torunları olduklarına, o kanı zayıfta olda taşıdıklarına inanılır.

Yüzük falı, diğer fal çeşitlerine göre oldukça farklı ve bakımı zor bir fal çeşididir. Yüzük falına bakılırken bakımı yapan kişi bir çeşit trans haline geçerek gelecekten imgeler görür. Gelecekten görülen bu imgeler kişinin ilişkisi üzerine olur. Ayrıca kişinin evlenmeyi düşündüğü kişiyle gelecekte gerçekleştireceği evliliğin; olup olmayacağı ya da bu evliliğin hayırlı olup olmayacağı üzerinedir.

Yuzuk falına bakılırken, fala baktıracak olan kişinin üzerinde taşıdığı bir alyansın, duru görüye sahip bir bakımcının bir ipe geçirerek gümüş ya da bronz bir kabın içerisine yerleştirip transa geçerek, metal üzerinden kişinin enerjisini okumasıyla gerçekleşir.

Yuzuk falında önemli olan şey duru görü sahibi bir fal bakım uzmanının çok dikkatli ve tüm ritüellere uygun olarak bu fala bakmasıdır. Yüzük falına bakan fal bakım uzmanı, fala bakarken bir çeşit transa geçer. Ayrıca bu şekilde bir çeşit boyut kapısından gelecekten çeşitli imgeler görür. Burada esas olan şeylerden biri de kişinin ilişkisiyle alakalı tüm duygu ve düşüncesidir. Ve bunun enerji olarak alyansa geçmesi ayrıca kişinin kendi göremediği detayları uzman bakımcının okuyabilmesidir. Bir ilişkinin geleceği aslında gözler önündedir ama kişi bunu ayan beyan göremez. Buradaki sır perdesi duru görü sahibi bir fal bakım uzmanı aracılı ile ortadan kaldırılır. Ve gerçek ortaya çıkar.

Yüzük falına bakılırken bir ipe takılarak kâseye bırakılan yüzük duru görü uzmanı tarafından okunmadan önce kişi niyet tutar, bu kısım önemlidir. Kişinin niyeti ne kadar içten ve temizse yüzük falı o kadar net olur. Sonuçları açısından daha hayırlı ve verimli olur.

Online Yüzük Falı Nasıl Bakılır:

Birçok falda olduğu gibi yüzük falına da online olarak bakılabilir. Günümüzde teknolojinin yaygınlaşması, yoğun çalışma temposu yüzünden insanlar artık online fala daha çok talep göstermektedir. Online fal baktırmak hem konforlu. Hem de kişinin beklentilerini fazlasıyla karşılaması açısından oldukça cazip bir seçenektir. Bu konuda uzman olan ve doksan üzeri falcısıyla Türkiye’nin en büyük fal bilim merkezi olan Telefonfal Bilim Merkezi! alanında uzman fal bilim uzmanlarıyla yedi gün yirmi dört saat online hizmet vermektedir.

Yüzük falına yüz yüze olduğu gibi online olaraktan da baktırılabilir.  Online olarak yüzük falına bakılırken kişinin kendi alyansına ihtiyaç duyulmaz. Duru görüde uzmanlaşmış falcı önceden meşeden yapılmış bir kutuda muhafaza edilen; Her türlü enerjiden arındırılmış gümüş bir alyansı online olarak falına baktırmak isteyen kişi adına transa girerek. Ondan aldığı sesli enerjiyi yüzüğe aktararak okumaya başlayabilir. Burada önemli olan falcının alanında uzman olması ve duru görüsünün gelişmiş olmasıdır. Bu sayede Bakımı yapan falcı sözlü olarak online iletişime geçtiği kişinin enerjisini sesinden okuyup alyansa rahatlıkla aktarabilir.

Bu şekilde yüzük falı, yüz yüze olduğu gibi aynı ritüelle bakılır. Online olarak bakılan fal yüz yüze bakılan faldan farklı değildir. Etki oranı yüzde yüz aynıdır.

Online olarak fal baktırabilmek, kişi için oldukça konforlu olmaktadır. Ayrıca çalışma hayatında yoğun olan ve dışarı çıkamayanlar için bir kolaylıktır.

Yüzük falı, bakımı zor bir fal olduğundan ve uzman bir duru görü uzmanına ihtiyaç duyulur. Online olarak bu fala bakmak daha da zorlaşmaktadır. Burada önemli olan fal bakımını yapan kişinin uzman olmasıdır. Alanında uzman ve durugörü sahibi bir fal bakım uzmanı orada olmadanda rahatlıkla kişinin falına bakabilir. Online fal baktırırken telefonfal ve Fal Santrali gibi alanında uzman işletmelere başvurmak gerekir.

625 Yorum

Yorum Bırakın
 1. Kahramanmaraş merkezden ben Haşim Onur. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 17-12-2022 04:10:33

 2. Amasya merkezden ben Belgin. Selamlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 19-12-2022 14:44:38

 3. Erzincan merkezden ben Ahmet Serkan. Merhaba herkese siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 18-02-2023 00:56:47

 4. Hatay tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 5. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi İstanbul olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 6. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Afyon olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 7. Bayburt tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 8. Ağrı tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 9. Bingöl merkezden ben Müşerref Aka. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-05-2023 21:47:58

 10. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Erzincan olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 11. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi İstanbul olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 12. Bursa merkezden ben Olivia Newton-John. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 28-07-2023 01:02:47

 13. Çanakkale tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 14. Kastamonu tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 15. Çankırı merkezden ben Tanju Okan. selamun aleyküm sayfan yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2023 06:31:47

 16. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Elazığ olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 17. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Tokat olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 18. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Çankırı olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 19. Düzce tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 20. Gümüşhane merkezden ben Mahmut. Merhabalar sayfan süper ötesi çok iyi, saolun 02-01-2024 21:56:54

 21. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Burdur olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 22. Ankara merkezden ben Ferdi Tayfun. Selam sayfa ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 05-03-2024 13:13:53

 23. Afyon merkezden ben Gönül Yazar. Selamlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-03-2024 11:07:51

 24. Kocaeli merkezden ben Ersen. Selam herkese sayfan yeminle iyi, linkedinde paylaştım 07-03-2024 17:23:04

 25. Aydın merkezden ben Habil. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, saolun 10-03-2024 00:23:34

 26. Samsun tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 27. Kilis merkezden ben Hümeyra. Slm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 24-03-2024 22:12:39

 28. Siirt merkezden ben Tülay. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha güzel, teşekkürler 31-03-2024 15:10:26

 29. Antalya merkezden ben Adnan Şense. selamun aleyküm siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 31-03-2024 19:15:40

 30. Aydın merkezden ben Ahmet Emre. Selam herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 01-04-2024 15:52:52

 31. Şırnak merkezden ben Hemşire. selam arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, twitter da paylaştım 01-04-2024 17:40:37

 32. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Samsun olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 33. Rize tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 34. Kars tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 35. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Amasya olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 36. Osmaniye tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 37. Trabzon merkezden ben Emel Cennet. Merhabalar siten harbiden hayran bıraktı, tebrikler 03-04-2024 18:24:13

 38. Bursa tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 39. Iğdır merkezden ben Ayşegül Aldi. Selam herkese sayfan süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 05-04-2024 06:01:09

 40. Niğde tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 41. Yalova tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 42. Çanakkale merkezden ben Melike Demirağ. selam arkadaşlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-04-2024 20:07:10

 43. Karabük tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 44. Uşak merkezden ben Konuralp. Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 06-04-2024 22:28:44

 45. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Sakarya olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 46. Mersin tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 47. Denizli tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 48. Kars tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 49. Kırşehir merkezden ben Mustafa. selamun aleyküm sayfan inanılmaz güzel, sağolun 08-04-2024 19:32:36

 50. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Trabzon olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 51. Ankara tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 52. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Mardin olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 53. Ordu tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 54. Ordu merkezden ben Güliz. Selam herkese paylaşımın yeminle iyi, twitter da paylaştım 09-04-2024 11:24:59

 55. Van tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 56. Yozgat merkezden ben Ömer Özkan. Mrb sayfan inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 09-04-2024 16:49:02

 57. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Tunceli olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 58. Batman tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 59. Şırnak merkezden ben Emel. Selam herkese web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 09-04-2024 23:38:09

 60. Batman tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 61. Sinop tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 62. Hakkari tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 63. Amasya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 64. Bitlis tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 65. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bolu olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 66. Aksaray tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 67. Çorum merkezden ben Rengin Aslıhan. Selamlar web siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 12-04-2024 04:51:16

 68. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Samsun olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 69. Sivas tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 70. Gaziantep tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 71. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Ağrı olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 72. Antalya merkezden ben Nejat Alp. Slm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 14-04-2024 05:01:13

 73. Amasya merkezden ben Süreyya. Mrb web sitesi cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 14-04-2024 06:54:56

 74. Kahramanmaraş tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 75. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kırıkkale olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 76. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Adana olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 77. Samsun merkezden ben Ayşegül. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 15-04-2024 17:28:35

 78. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Tekirdağ olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 79. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Rize olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 80. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kars olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 81. Kırıkkale tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 82. Diyarbakır merkezden ben Mesude. Merhaba herkese sayfan inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 16-04-2024 23:10:57

 83. Niğde tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 84. Mardin merkezden ben Arif Sağlam. Selam herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-04-2024 12:38:10

 85. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Konya olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 86. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Afyon olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 87. Uşak tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 88. Şanlıurfa merkezden ben Merih. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-04-2024 14:41:14

 89. Van merkezden ben Enver. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-04-2024 01:22:13

 90. Kars merkezden ben Ferdi. selamun aleyküm siteniz inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 23-04-2024 18:40:30

 91. Konya merkezden ben Selçuk. Selam herkese bu web sitesi cidden mükemmel, teşekkürler 23-04-2024 20:53:50

 92. Artvin tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 93. Ardahan tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 94. Hakkari merkezden ben Feza. Selam paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 24-04-2024 15:57:02

 95. Bursa tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 96. Afyon tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Yüzük Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 97. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Samsun olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…