içinde ,

Evlilik Falı

Evlilik Falı nedir, nasıl bakılır? Telefonda online kesin çıkan Evlilik Falı. Ankara istanbul, izmir hatta tüm Türkiyenin En iyi fal merkezi
Evlilik falı
Fal çeşitleri nelerdir, nerede bakılır, nasıl bakılır? en iyi en gerçek çıkan fal hangisidir? kahve, katina, yıldızname, melek, evlilik, yüzük, mum, kemik, bakla, tarot, el, kül, çingene, laro, peri, ateş, su falı çeşitleri.

Evlilik falı yapı bakımından oldukça karmaşık ve çok aşamalı bir faldır. Esas itibari ile üç falın birleşimi şeklindedir. Yıldızname, melek ve yüzük fallarının toplamından oluşan bu fal oldukça teferruatlıdır. Yalnızca kısmet ve evlilik için bakılır. Uzman evlilik falı yorumcuları falsantralinde.

Evlilik Falı Tarihçesi : Yıldızname bir faldan çok daha öte bir bilim olarak doğmuştur. Kişinin yıldız haritasını çıkartmak ve geleceğini görmek için oluşturulmuş bir haritadır. Yıldıznameye, yıldız haritası aracılığı ile bakılır ve burada burçlar devreye girer. Kişinin doğum haritası kullanılarak kişinin ana ve yükselen burçları belirlenir. Böylece kişinin etkisi altında bulunduğu gezegen ya da yıldızın konumu hesaplanır. Kişi hakkında gelecekte oluşacak durumlar öngörülebilir.

Melek falı kişinin aşk hayatı ve ilişkisi üzerine bakılan bir fal olup, kişinin ilişkisi hakkında derin ipuçları verir. Melek falına çoğunlukla melek tarot kartlarıyla bakılır. Fakat melek tarotu melek falıyla aynı fal değildir ama her ikisi aynı anda aşk falında bakım olarak kullanılabilir. Ayrıca melek tarotları klasik tarotla karıştırılmamalıdır. Melek tarotlarıyla yalnızca ilişki, aşk ve izdivaç konularında bakım yapılırken klasik tarotta her konuya bakılabilir.

Yüzük falı sadece evlilik için bakılan bir fal olup kişinin alyansının bir ipe bağlanıp kâseye konularak yapılan bir bakım işlemidir.

Köken olarak bu üç antik falın toplamından oluşan evlilik falı, bu üç faldaki metotlar kullanılarak bakılan bir fal çeşididir.

Evlilik falı yeni bir fal çeşidi gibi görünse de kullanılan metotlar ve içerisinde yer alan melek falı, yüzük falı ve yıldızname falı ile oldukça eski ve etkili bir fal çeşidi haline gelir.

Kökeni Orta Afrika olan yüzük falı, Sümerlerin icadı yıldızname ve Antik Yunan medeniyetinde ortaya çıkan melek falıyla bakılan Evlilik falı oldukça komplike ve zor bir fal çeşidi olmakla birlikte oldukça etkili ve tatmin edici bir fal çeşididir.

Bu fal çeşidine her falcının bakması mümkün değildir. Evlilik falına bakan fal uzmanın melek falı, yıldızname ve yüzük falında ustalaşmış ve bu üç falda da iyi olması gerekir. Her biri ayrı bir uzmanlık isteyen bu üç falın herhangi birinde bile uzmanlaşmak yeterince zorken bu üç falın iç içe geçtiği evlilik falı bakımı oldukça zor bir faldır.

Evlilik Falı nedir, nasıl bakılır? Telefonda online kesin çıkan Evlilik Falı. Ankara istanbul, izmir hatta tüm Türkiyenin En iyi fal merkezi
Evlilik falı

Evlilik Falına Nasıl Bakılır:

Evli lik falı yıldızname, yüzük falı ve melek falının iç içe kullanılarak bakıldığı bir faldır. Oldukça karmaşık ve kademelerden oluşan bu fal, her üç falında teknikleri kullanılarak bakılan bir faldır.

Bu fala bakılırken öncelikli olarak yıldıznamede kullanılan yıldız haritası kullanılır. Yıldız haritası üzerinde kişinin doğum bilgileri kullanılarak kişinin ana ve yükselen burçları tespit edilir. Kişinin burcu kişinin gezegen ya da yıldızını belirler. Bu sayede kişiyi etkileyen yıldızın konumu hesaplanarak gelecek hakkında öngörülerde bulunulabilinir. İkinci işlem olarak yüzük falında gerçekleştirilen ritüel gerçekleştirilir. Kişinin alyansı bir ipe geçirilerek bir kâse içerisine bırakılır. Ve burada kişin izdivacında gerçekleşecek olumlu ve olumsuz durumlar tespit edilir. Bu işlem gerçekleştirilirken aynı zamanda yıldızname haritasından yaralanılarak kişinin özellikleriyle evlenmek istediği kişi arasındaki bağın gücü daha net tespit edilir. Böylece ilişkideki denge unsurları tespit edilir. Ayrıca gelecekte oluşabilecek olumlu ya da olumsuz durumlar gün yüzüne çıkarılır. Peşi sıra melek falına geçilir. Bu işlem esnasında melek tarotlarından yararlanılır. Melek tarotu kişinin aşk hakkındaki tüm geleceğini gözler önüne serer. Melek tarotları aşk hayatının ilerde olacakları hakkında net görüş sağlar.

Evlilik falında yıldız name, yüzük falı ve melek falının belli bir sistemle bir araya getirilir. Her falın başka özelliklerinin kullanılmasıyla aşk ve evliliğin geleceği, ilerde olacaklar hakkında net görüşlerin alınabileceği bir fal durumuna gelir. Bu fal bütünüyle bir aşk ya da ilişki falı gibi değildir. Evlilik falında kişinin yalnızca aşk alakalı soruları cevaplanmaz. Aynı zamanda ilerde bu evlilikten doğacak maddi ve manevi sorunlar var mı bunlara da bakılabilir. Evliliğin uzun vadede hayırlı olup olmayacağı tespit edilir. Kişi bu sayede ilerde maddi ve manevi nasıl güçlüklerle başa çıkmaz zorunda kalacağını önceden öğrenmiş olur. Evlilik falı tam kapsamlı bir fal olur. Aynı zamanda kişinin ilerde karşılaşacağı birçok sıkıntı ve güçlüğün neler olacağını görür. Bu Sayede daha sağlam adımlar  atmasını sağlar.

Online fal baktır. Ankara fal, istanbul fal, online canlı fal.

Online Evlilik Falı Nasıl Bakılır:

Her falda olduğu gibi evlilik falına da online olarak baktırılabilinir. Bu konuda ustalaşmış olan telefon fal bakım işlemi yapan telefonfal.com ve Fal Santrali gibi işletmeler; telefon üzerinden online fal hizmeti vermektedir. Online fal cafe hizmeti veren bu işletmelerden yedi gün yirmi dört saat fal bakım işlemi yaptırabilirsiniz. Bu sayede evinizden çıkmadan fal baktırma keyfini yaşayabilirsiniz. Evlilik ile ilgili olan falına evinizden çıkmadan telefon üzerinden baktırabilirsiniz. Online fal cafe hizmeti veren herhangi bir fal cafeden telefon üzerinden bağlanarak falınıza baktırmanız mümkün.

Evlilik falına online olarak baktırmak tıpkı birebir fal baktırmakla aynıdır. Online falda tüm işlemler aynı yüz yüze bakımdaki gibi gerçekleşir. Falında gerçekleştirilen yıldızname, yüzük falı, melek falı işlemleri doğru ritüelde aynı şekilde gerçekleştirilir. Yıldızname haritası üzerinde kişinin doğum haritası çıkarılarak yıldızı belirlenir. Böylece kişinin yükselen yıldızına göre gelecek hakkında çıkarımlar yapılır. Bu sırada yüzük falı işlemine geçilir. Burada bir alyans ipten geçirilip bir kâseye bırakılır. Ayrıca fal uzmanı bu alyanstan kişinin ilişki durumunu okur.

Hemen ardından melek falında gerçekleştirilen işlemler yapılır. Burada uygulanan melek falında melek tarotlarından yararlanılır. Aslında melek falına her zaman melek tarot kartlarıyla bakılmaz. Her ikisi de ayrı fallardır. Buradaki işlemde melek tarot kartları kullanılır. Melek falı kişinin aşk hayatı hakkında öngörülerde bulunur. Aşk falı ve ilişki falı toplamda evlilik falına dönüşür. Fakat evlilik, aşktan çok daha derin ve karmaşık bir durumdur. Bu yüzden evlilik falına bakılırken bu işlemlerin hepsinden yaralanılır. Falında kişinin yalnızca aşk durumuna bakılmaz. Evlilik sonrasında gerçekleşecek maddi ve manevi sorunların neler olacağı, evliliğin yürüyüp yürümeyeceği, bu evliliğin hayırlı olup olmayacağı gibi konular derinlemesine incelenir.

Bu evlilikle ilgili olan fal oldukça karmaşıktır. Çok aşamalı bir fal olduğu için bu fala online olarak bakmak oldukça güç bir işlemdir. Ayrıca alanında uzman bir falcıya baktırılması gerekir.

181 Yorum

Yorum Bırakın
 1. Balıkesir tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Evlilik Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 2. Ağrı tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Evlilik Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 3. Gümüşhane merkezden ben Arzu. Mrb siten inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-01-2023 02:50:27

 4. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Şırnak olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 5. Eskişehir merkezden ben Gülden Kara. Selam web siten inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-01-2023 21:15:19

 6. Ankara tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Evlilik Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 7. Edirne tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Evlilik Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 8. Kocaeli tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Evlilik Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 9. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kahramanmaraş olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 10. İstanbul merkezden ben Serhat. Merhaba herkese sayfanız inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 21-03-2023 22:34:20

 11. Ardahan merkezden ben Simender. selamun aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-04-2023 20:39:59

 12. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Adıyaman olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 13. Denizli tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Evlilik Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 14. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Burdur olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 15. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Rize olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 16. Tunceli tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Evlilik Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 17. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Osmaniye olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 18. Kütahya merkezden ben Ceyhan. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 01-06-2023 01:29:03

 19. Aydın merkezden ben Sumru Ağıryürüyen. Selam web siteniz inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-06-2023 15:14:35

 20. Kırşehir tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Evlilik Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 21. Giresun tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Evlilik Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 22. Bitlis tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Evlilik Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 23. Trabzon tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Evlilik Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 24. Eskişehir tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Evlilik Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 25. Tunceli tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Evlilik Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 26. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Şırnak olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 27. Bolu tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Evlilik Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 28. Malatya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Evlilik Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 29. Kocaeli merkezden ben Şenay. Selamın aleyküm sayfanız inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-11-2023 20:51:34

 30. Kırklareli tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Evlilik Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 31. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Tokat olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 32. Ağrı tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Evlilik Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 33. Edirne tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Evlilik Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 34. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bartın olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 35. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Mardin olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 36. Kars tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Evlilik Falı yazısı gayet açıklamalı olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yüzük Falı nedir, nasıl bakılır, nerede bakılır? Telefonda online gerçek %100 çıkan Yüzük Falı. Telefon Fal online Fal merkezi

Yüzük Falı

Tepsi falı Nedir nasıl bakılır? Online Gerçek %100 çıkan Tepsi falı. Türkiyenin En büyük Fal merkezi . Bilgi almak için Hemen Arayın...

Tepsi Falı