içinde

Tarot Falı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Tarot Falı

TAROT FALI HAKKINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR Nelerdir? Tarot Kartlarına önce kim Dokunmalıdır? astroloji ile ilişkisi nedir? Tarot ile kahve falının bağlantısı nedir? Kimler tarot bakabilir ve daha fazlası

Orta Çağ’dan günümüze miras kalan fal çeşitleri arasında tarot falı hakkında çok fazla bilgi kirliliği mevcut. İçinizden fal baktırmak geçiyor yalnız duyduklarınızdan ötürü adımlarınızı geri çekiyorsanız bu yazı sizin için. Kulaklarınızı yalan bilgilere tıkayın ve gerçek fal deneyiminizin keyfini çıkarın.

Kartlara yalnızca falcı dokunmalıdır.

En çok bilinen yanlışların başında gelir. Kartlara danışan da dokunmalıdır. Her şeyden önce fal baktırmak isteyen kişinin enerjisi esas önemli husustur. 

Tarotun astrolojiyle ilişkisi yoktur.

Bu da en çok bilinen yanlışlardandır. Bunun sebebi astrolojinin bir fal olmadığı ve başka herhangi bir falla ilişkilerindirilemeyeceği inancıdır. Ancak gerçek tarot falı destesindeki her kart astrolojideki her burca denk gelir. 

Tarot açılımı yapılırken kahve de içilmelidir çünkü ancak kahve falıyla birlikte yorum yapılabilir.

Böyle bir gereklilik yoktur. Aslında fal çeşitleri arasında kendilerine özgü özellikler barındıran ve oldukça farklılıklara sahip iki ayrı metottur gerçek kahve falı ve tarot falı. Yıllarca bu işi yapan uzmanlaşmış en iyi falcılar isterlerse kendi tarzlarına göre ikisini aynı anda yorumlayabilir. Ancak şart değildir.

Bazı kartlar kaderi doğrudan etkiler.

Kartların anlamları sabittir ancak yorumlar her açılımda, herkes için aynı olamaz. Dolayısıyla bazen bazı kartlar kaderimize ve hayatımıza dair net şeyler söyler. Bazen de aynı kart başka bir şekilde açıklanabilir.

Hisleri ve sezgileri kuvvetli olan herkes tarot bakabilir.

Günümüzde özellikle teknolojinin gelişmesiyle online fal bakma sitelerinde artış olmuştur. Buradaki online fal hizmetinden faydalanmak, telefon ile fal baktırmak çoğumuzun işine gelse de, bu sitelerde gördüğümüz her falcı gerçek değildir.

Ayrıca tarot falı baktırma yalnızca hislerin kuvvetiyle olmaz. Tarot falcısı olmak isteyen kişinin ayrıca eğitim alması, kartları iyi tanıması ve gerçek fal yorumlama sanatına hakim olması gerekmektedir.

Tarot falı geleceği söylemez ve sorulara yanıt veremez.

Yalnızca geçmişten getirdiklerimizi değil gelecekte bizi neler beklediğine dair soruları da tarot vasıtasıyla yanıtlayabiliriz. Yalnız sorularımızı yöneltirken genel cevaplar alacağımızı, genel gidişattan haberdar olabileceğimizi de bilmeliyiz. Falcının yorumlama yaptığını ve sizin de ona danışan kişi olduğunuzu aklınızda bulundurun.

Neden Online Fal ?

Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması üzerinden size uygun bir falcıya bağlanarak online olarak 3 kart Tarot Falı, kahve falı, su falı, katina falı, ateş falı, Aşk Falı  bakılabilmekte ve evinizden çıkmadan bu fal deneyiminin tadını çıkarabilmektesiniz.

Ve Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması ile günümüzde tüm fallara baktırabilmek mümkün hale gelmiştir.

Unutmayın ki Online fal cafe olarak hizmet veren telefon fal cafe ve fal santrali gibi telefon fal uygulaması ile haftanın 7 günü günün 24 saati istediğimiz yerden falımıza baktırabiliriz.

175 Yorum

Yorum Bırakın
 1. Erzurum tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 2. Çorum merkezden ben Emel Say. Merhaba herkese siten harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 16-01-2023 03:40:48

 3. Trabzon merkezden ben Fırat. selam arkadaşlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-01-2023 03:40:58

 4. Herkese Selamlar. Telefon Fal Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Diyarbakır olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 5. Ankara tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 6. Iğdır tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 7. Balıkesir tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 8. Burdur tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 9. Iğdır tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 10. Herkese Selamlar. Telefon Fal Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Mersin olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 11. Ordu tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 12. Herkese Selamlar. Telefon Fal Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Karabük olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 13. Herkese Selamlar. Telefon Fal Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Karabük olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 14. Herkese Selamlar. Telefon Fal Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Sivas olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 15. Gümüşhane tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 16. Herkese Selamlar. Telefon Fal Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kayseri olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 17. Kocaeli merkezden ben Emel Cennet. selamun aleyküm web siteniz inanki iyi, face de paylaştım 22-05-2023 10:05:32

 18. Diyarbakır tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 19. Bitlis merkezden ben Soner. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 08-06-2023 04:12:09

 20. Niğde merkezden ben Çem. Merhaba herkese web siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2023 10:34:28

 21. Herkese Selamlar. Telefon Fal Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Şanlıurfa olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 22. Herkese Selamlar. Telefon Fal Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Çorum olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 23. Siirt tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 24. Ankara tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 25. Şanlıurfa tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 26. Hatay merkezden ben Ülkühan. Merhabalar siteniz gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 31-08-2023 22:21:01

 27. Çanakkale tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 28. Herkese Selamlar. Telefon Fal Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Sakarya olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 29. Niğde tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 30. Aydın tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 31. Kilis tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 32. Karaman merkezden ben Güher. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, sağolun 21-12-2023 17:21:13

 33. Tekirdağ merkezden ben Ayla. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok güzel, teraziye tıkladım 27-12-2023 02:16:19

 34. Artvin tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Tarot Falı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 35. Tokat merkezden ben Funda Özlem. Selam sayfa gerçekten çok iyi, tebrikler 06-01-2024 09:37:14

 36. Herkese Selamlar. Telefon Fal Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kayseri olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 37. Herkese Selamlar. Telefon Fal Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Ankara olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evlilik Falı Nedir?

Telefonla Fal Baktır