içinde

Medyum Ahu

Medyum Ahu kimdir ? Hangi Fallara bakar? Tarot falı mı? Kahve Falı mı? Yoksa Yıldızname mi bakıyor? Aşk Falı veya melek falı bakıyor mu? Merak ettiniz herşeyi cevaplıyoruz.

Adı : Medyum Ahu

Lakabı : İlaç Abla

Memleketi : Türk ama Azeri kökenli

Yaşı : 30

Tecrübesi : 10 YIL

İlgi Alanı : Durugörü Falı ve Ateş Falı

Hobileri : Astroloji, kitap okumak, Tavla oynamak

Çalıştığı Yer : Telefonfal.com ve Fal Santrali

Azeri kökenli bir falcıdır. Dolunayın enerjisi ile fallarına bakan Medyum Ahu ( İlaç Abla ) yıllardır binlerce fal bakmıştır. Ayrıca Kendisini tanıyan kişiler ona “İlaç gibi geldin”  dedikleri için adı “ilaç abla” olarak kalmıştır. Hatta Geçmişi yorumlamaktan çok geleceği yorumlaması sevilir. Hissiyatı oldukça güçlüdür. Durugörü bakımları özellikle ateş falı en profesyonel olduğu faldır.

Fal Baktır, Kahve Falı ve en iyi fal Çeşitleri, Tarot Fal Çeşitleri, Yıldızname, falcı, medyum, doğum haritası, Canlı Telefonla fal cafe, ankara istanbul Canlı Fal Baktır, hemen fal baktır, baktıranlar

Neden Online Fal ?

Hatta Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması üzerinden size uygun bir falcıya bağlanarak online olarak osho zen Tarot Falı bakılabilmekte ve evinizden çıkmadan bu fal deneyiminin tadını çıkarabilmektesiniz.

Ve Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması ile günümüzde tüm fallara baktırabilmek mümkün hale gelmiştir.

Unutmayın ki Online fal cafe olarak hizmet veren telefon fal cafe ve fal santrali gibi telefon fal uygulaması ile haftanın 7 günü günün 24 saati istediğimiz yerden falımıza baktırabiliriz.

Whatsappdan Bilgi Alabilirsiniz.

Durugörü Falı Ve Ateş Falı diğer tüm fallar gibi online olarak baktırmak mümkündür ve ayrıca tıpkı yüz yüze fal baktırmak gibi sonuçları kesin ve tatmin edicidir.

Online fal cafe olarak hizmet veren telefon fal cafe 100’ün üzerinde falcısı ve kalabalık bir danışma hattı çalışanları ile hizmet vermektedir. Telefon fal cafe nin danışma hattını ücretsiz arayabilir aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Ayrıcı telefon fal cafe danışma hattını aradığınızda danışma hattı çalışanları tüm sorularınıza tatmin edici cevaplar verdiği gibi ihtiyacınıza uygun falcıya sizi yönlendirerek hem zamanınızın hem de paranızın boşa gitmemesini sağlar.

99 Yorum

Yorum Bırakın
 1. Hakkari tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Ahu yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 2. Amasya merkezden ben Ergün. Mrb web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 10-03-2023 00:41:56

 3. Afyon merkezden ben Eda. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 19-03-2023 09:31:24

 4. Kocaeli merkezden ben Hatice. Slm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 20-03-2023 18:19:16

 5. Denizli tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Ahu yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 6. Rize tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Ahu yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 7. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Malatya olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 8. Tekirdağ tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Ahu yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 9. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Aksaray olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 10. Muğla tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Ahu yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 11. Kayseri merkezden ben Zerrin. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 03-07-2023 08:41:56

 12. Zonguldak merkezden ben Rezzan. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 25-09-2023 07:55:27

 13. Kastamonu tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Medyum Ahu yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 14. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kırıkkale olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 15. Iğdır merkezden ben Edip Akbayramlı. Merhaba herkese paylaşım inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 30-12-2023 19:27:03

 16. Sinop merkezden ben Süleyman. Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, saolun 05-01-2024 15:30:40

 17. Isparta merkezden ben Firengiz Ahmedova. Slm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 21-01-2024 12:00:43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşk Falı Tarot-Fali-Kahve-fali-yildizname-dogum-haritasi-kum-ates-laro-melek-tarotu-fali-fal-bak-baktir-bakan-falcilar-cesitleri ozgurluk-ask-fali-bak-baktir-baktırmak-baktıranlar-falcı-telefonda-sesli-goruntulu-canli-fal-bak-fal-baktır-bakan

Aşk Falı

Medyum Aşil