içinde ,

Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır?

Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır?

Bakla falı nedir ve nasıl bakılır? Bakla falı ilk olarak Hindistan’da ortaya çıkmış ve zamanla tüm dünyaya yayılmıştır. Özellikle çingeneler sayesinde diğer ülkelerde de bakılmaya başlanmıştır. Aslında oldukça kolay bir bakıma sahiptir ancak işinde uzman bir falcı tarafından en iyi şekilde bakılır.

Bakla Falı Nedir?

Bakla falı nedir? Bakla falı bakmak için ilk olarak baklalara dokunmak gerekir. Ayrıca baklalara dokunurken mutlaka niyet geçirilmesi gerekir. Çeşitli baklaların yardımıyla bakılır ama bunun yanında fal malzemeleri içerisinde bazı taşlar ya da düğmelerde yer alır. Her rengin de farklı bir anlamı olur. Bu anlamlardan yola çıkılarak pek çok konu hakkında bilgi sahibi olunur. Bununla birlikte bu falda özellikle beyaz taş ya da beyaz düğme oldukça önemlidir. Çünkü bu malzeme kişinin kendisini temsil eder. Beyazın etrafındaki dağılım biçimine göre yorumlar yapılır.

Bakla Falı Nasıl Bakılır?

Bakla falı nasıl bakılır? Bakla falı bakılabilmesi için ilk olarak baklalara dokunmak ve bu esnada akıldan niyeti geçirmek gereklidir. Ayrıca fal esnasında tamamen bu niyet düşünülmeli ve başka düşünceler akla getirilmemelidir. Daha sonra ise baklalar karıştırılmalı ve avuca alınmalıdır. Ardından düz bir zeminin üzerine hafifçe serpilmelidir. Dağılan baklalar ve taşlar arasında beyaz taşın konumuna bakılmalıdır. Çünkü beyaz taş danışanı temsil eder. Daha sonra ise diğer baklaların ve taşların beyaz taş ile olan konumuna bakılır ve buna göre yorum yapılır. Böylelikle kişinin geleceği hakkında falcı pek çok kehanet söylenir ve sorularının cevaplanması sağlanır.  

Online Bakla Falı

Online bakla falı ile birlikte artık fal mekanı ya da falcı aramıza gerek kalmadan fal baktırabileceksiniz. İster gece ister gündüz randevu alıp fal baktırma imkanını sizlere sunuyoruz. Fal çeşitleri arasından istediğinizi seçerek böylelikle gerçek falcılara görüntülü fal veya sesli fal baktırabilirsiniz. Böylelikle aklınızda yer alan soruların cevaplanmasını da sağlamış olacaksınız. Sadece bakla falı değil diğer tüm fal çeşitlerine de online fal bakımı sayesinde ulaşabilirsiniz. Online bakla falı ile geleceğinize yönelik pek çok bilgiyi elde edebileceksiniz. 

152 Yorum

Yorum Bırakın
 1. Iğdır merkezden ben Barış. Merhaba paylaşım inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-12-2022 21:35:48

 2. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Zonguldak olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 3. Kahramanmaraş tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır? yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 4. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Batman olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 5. Kahramanmaraş merkezden ben Justin Broadrick. selamun aleyküm web siten valla mükemmel, teşekkürler 25-02-2023 20:16:41

 6. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Iğdır olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 7. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Kütahya olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 8. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bingöl olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 9. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Sinop olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 10. Kütahya tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır? yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 11. Kocaeli tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır? yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 12. Ağrı tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır? yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 13. Çanakkale merkezden ben Abdullah. Selam paylaşımın harbiden iyi, linkedinde paylaştım 07-09-2023 17:42:12

 14. Giresun tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır? yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 15. Çorum merkezden ben Erol Budanlı. Merhaba sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 07-09-2023 17:55:52

 16. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Siirt olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 17. Elazığ merkezden ben Ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, şukuladım 08-11-2023 22:36:29

 18. Afyon tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır? yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 19. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bilecik olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 20. Sivas merkezden ben İlham Gencer. Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok güzel, tebrikler 01-12-2023 20:07:22

 21. Adıyaman tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır? yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 22. İzmir tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır? yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 23. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Bayburt olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 24. Kırşehir tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır? yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 25. Isparta merkezden ben Mustafa. Selamlar sayfanız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 11-03-2024 06:20:53

 26. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi İzmir olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 27. Yozgat merkezden ben Cornelia Catangă. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran edici, saolun 31-03-2024 21:21:50

 28. Herkese Selamlar. admin Yazısını Sonuna kadar okudum 🙂 Memleketi Muş olanlara Selam olsun. Telefona Fal’a Devam…

 29. Sinop merkezden ben Yıldırım. Merhaba sayfan inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 19-04-2024 01:35:22

 30. Sinop tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır? yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 31. Giresun tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır? yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 32. Aydın tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır? yazısı gayet açıklamalı olmuş.

 33. Kırşehir tatili yaparken Fal güzel geldi. Teşekkür ederim Telefon fal. Ayrıca Bakla Falı Nedir ve Nasıl Bakılır? yazısı gayet açıklamalı olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Peri Tarotu Baktır

Evlilik Falı